Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2-4.08.12


Rekomendowane odpowiedzi

Witam grono -planujemy 02.08 wyjazd do JURKA OWSIAKA na woodstock rano wyprowadzamy z knurowa do gliwic pod starostwo ekipe biegaczy,ktorzy jak co roku biegna do jurka,anastepnie z gliwic wyruszamy na woodstock.Jedzie z nimi woz na ktory mozna wrzucic wiekszy ekwipunek. kontakt mariusz 608426821-na te chwile jest 10 chlopakow ze swoimi maszynami chetnych na wyjazd.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bylem w zeszlym roku i w tym rowniez sie wybieramy, mam pytanie z jaka predkoscia zamierzacie smigac, bo ja smigam na dragu 650 i moje mozliwosci sa ograniczone jak i checi do szybkiej jazdy? W tym roku w 5 moto smigamy na bank, a moze uda mi sie namowic chlopcow z zywca wiec mozna by fajnie razem posmigac. Impreza jest zacna, choc na zadnym koncercie nie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,woodstock jak najbardziej temat jeszcze otwarty,osobiscie planowalem jechac z kilkoma chlopakami odemnie z knw-a,mielismy najpierw wyprowadzic sztafete biegaczy-ale tym zajmnie sie inna grupa moto,planujemy leciec juz gdzies tak okolo 6 rano,troszke kilometrow jest do zrobienia :) wiem ze jest tam spoko odnosnie moto-maszyn-jest park teren tylko dla motocyklistow,tak wiec maszyny beda bezpieczne-zdarzaly sie zloty gdzie na parku maszyn poginelo chlopakom troche osprzetu z moto-teraz jade na urlop nad baltyk-wracam 22.07 wtedy wrzuce ilu odemnie jedzie.....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 1 miesią icon_smile.gif Tym co byli tłumaczyć nie trzeba dla tych co pierwszy raz parę słów...

1.Miejsce, będzie to ta sama miejscówka co rok temu, wjazd od ulicy Milenijnej ( oczywiście Kostrzyń )

mapka:

http://s.wosp.org.pl/Image/mapa17%281%29.jpg

2.Termin: 2-4 sierpień

3.Opłata

30zł kierowca 20zł pasażer

4.Co za wjazdówkę

a.ogrodzony i chroniony teren wioski motocyklowej.Z zewnątrz nikt nie jest wpuszczany więc ryzyko że ktoś wam obrobi namiot jest w porównaniu z otwartym terenem Woodstocku znikome.

b.chroniony parking motocyklowy.Każdy wyjeżdżający jest kontrolowany czy nie pomylił motocykli icon_wink.gif

c.Kawiarenka czynna 24h gdzie kawa i herbata jest już w cenie wjazdówki bez ograniczeń

d.ciepłe żarełko z kuchni polowej X2

e. własna mała sceną muzyczną ( najprawdopodoniej zagra bedąca na Woodstocku Luxtorpeda )

A teraz garść wskazówek i porad: !!!!!!

1.Czy dostanę się na zlot?

trzy lata temu było nas ok 700 dwa lata temu ok 1500, rok temu juz ponad 2000 . Teren zlotu jest ograniczony, jest więc ryzyko dla tych co chcą przyjechać w późniejszym terminie.

Jeżeli ktos chce wpaść w sobote najlepiej upewnić sie telefonicznie, mozna u mnie Zbyszek 661 39 77 59

Nie wykluczam, że może zaistnieć sytuacja w której z braku miejsca nowe osoby nie będą już rejestrowane icon_sad.gif

2.Czy wprowadze goscia

Od dwóch lat nie ma wprowadzania gości.Oczywiście nikt wam nie zabroni zarejestrowania pasażerki ale nie przejdzie numer z rejestracją na motocykl więcej jak jednego pasażera , no chyba że moto z koszem lub 3 0s0bowa traja ;-)

3.Co z alkoholem?

Na terenie wioski nie kupicie ale w pobliżu jest woodstockowa wioska piwna i tam bez ograniczeń.

Przypominam, że na terenie całego Woodstocku jest zakaz używania pojemników szklanych więc jak przywozicie coś ze sobą to przelejcie w pojemniki plastikowe.

4. Żarełko. Na terenie zlotu nie ma płatnego cateringu ale tuż obok wioski motocyklowej jest rozbity w namiocie market ( chyba Tesco ) + wypad do miasta + catering na terenie woodstock

5. Żadnych grilli i ognisk ( dotyczy całego woodstocku )

6.w piątek ruch kołowy na terenie woodstocku jest już zamknięty i poruszanie się motocyklem jest niewskazane, możecie wyjechać ale bez gwarancji że policja wpuści was z powrotem icon_wink.gif ( nie dotyczy parady )

Przed zlotem będzie info na naszej stronie http://www.boanerges.pl

Troche wspomnień http://www.en.wosp.org.pl/woodstock_festival/photo_2011/675_motorowy_zawrot_glowy_motocycle_lightheadness.html

Pozdrawiam i do zobaczenia

Jastrząb

Sekretarz CKM Boanerges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, tak się składa, że w tym roku też chcę się znowu na Wooda wybrać, tylko jeszcze nie wiem do końca jak mam dojechać.. xD Pociąg odpada, bo powrót pociągiem to tragedia, mogę jechać i wrócić autokarem za 100zł, kuszące ale wyjazd dopiero 01.VIII (środa), a to dla mnie troszkę za późno.. Chętnie pojechałbym na moto, tylko czy jest ktoś do kogo mógłbym się podpiąć ? najlepiej żeby wyjechać.. 31. lipca ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, tak się składa, że w tym roku też chcę się znowu na Wooda wybrać, tylko jeszcze nie wiem do końca jak mam dojechać.. xD Pociąg odpada, bo powrót pociągiem to tragedia, mogę jechać i wrócić autokarem za 100zł, kuszące ale wyjazd dopiero 01.VIII (środa), a to dla mnie troszkę za późno.. Chętnie pojechałbym na moto, tylko czy jest ktoś do kogo mógłbym się podpiąć ? najlepiej żeby wyjechać.. 31. lipca ;p

Po co jechać tak wczesnie?Ja jak pojadę ( w zależności od tego czy dostane wolne ) to w czwartek z rana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby jeszcze była szansa na rozłożenie się tam gdzie będe miał ochotę, a nie tam gdzie zostanie miejsce ;p A obawiam się, że w czwartek będzie już bardzo ciasno i to nie tylko na polu ale w wiosce motocyklowej również.. ;)

Poza tym, lubię być na polu wcześniej choćby po to, by przynajmniej raz kupić żarełko od Hare bez kolejki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasno to się robi w piątek wieczorem, w czwartek więcraczej na luzie ale kto wie ;-)

Jeżeli ktoś nie jedzie motocyklem to rejestracja na 2 sposoby

1. zabrac ze soba dowód rejestracyjny motocykla i zarejestrować się jako kierowca

2. podpiąć się pod kogoś z wolnym tylnym siodłem i zarejestrować się jako pasażer

Trzeba było obostrzyć bo sporo niemotocyklowych cwaniaków chce się u nas rozgościć ( 30zł to chyba doba na płatnym polu kosztuje, nie mówiąc o kawie i herbie ) zabierając miejsca motocyklistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wiosce motocyklowej, bo nigdy nie byłem ale pamiętam, że jak kiedyś 1 dzień przed rozpoczęciem kładłem się spać to wokoło było duuużo miejsca, praktycznie tylko mój namiot i znajomych, a jak następnego ranka wyszedłem z namiotu to byłem w szoku, bo namiotów się przez noc tyle zebrało, że ciężko było się pomiędzy nimi przebić ;p

Oczywiście mówię tutaj o "ogólnym" polu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to Bacik miał rację, w czwartek zrobiło się ciasno a w piątek późnym wieczorem musieliśmy zamknąć rejestrację, chętni musieli czekać na wyjazd kogoś do domu :-(

Robiliśmy co w naszej mocy by całość ogarnąć jak należy, niestety nie wszystkim dogodziliśmy

Jeden z uczestników miał pretensję, że wpuściliśmy za dużo ludzi, ciekawe czy by stanął ze mną na bramie i odsyłał przyjeżdżających do domu.

Ktoś miał pretensje, ze pisałem o strzeżonymn parkingu a ktoś mu lusterko uszkodził, twierdził że na porządnym zlocie motocykl stoi koło namiotu i można mieć na niego oko

Doszliśmy do granic pojemności motowioski, było ponad 1700 motocykli i ok 2300 ludków

Teren można jeszcze troszkę poszerzyć ale jest problem by większą liczbę osób ogarnąć infrastrukturalnie , np. w tym roku mieliśmy niższe ciśnienie wody i nie mogliśmy postawić prysznicy, kilka umywalek to trochę mało choć to woodstock nie Hilton ;-)

Odebrałem mnóstwo telefonów ale jeden utknął mi w pamięci

-Jestem niedaleko Kostrzynia, czy są wolne miejsca ?

-Są, wpadaj

Po chwili:

-Już jestem, stiję koło czarnego namiotu

-To jest rejestracja, dostaniesz opaskę i wjeżdżaj

-Ale tam jest dużo ludzi !!!

-No to poczekaj w kolejce

Po kolejnej chwili:

-Już jestem stoję koło zielonego namotu kawiarenki

-No to super

-Ale gdzie mam spać bo pan mówił, że gwarantujecie miejsce w namiocie

-??????

Ps.niedługo będą fotki i filmiki

na razie link do części parady która pojechała głównym deptakiem woodstockowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się jednak autokarem, na pole dotarłem w środę ok 22:30, znajomy słabo ogarnął miejsce pod mój namiot, więc z rana w czwartek byłem zmuszony poszukać miejscówy i.. lipa praktycznie ZERO miejsca, w końcu musiałem się rozbić na płatnym polu ToiToi..

Z początku żałowałem, że nie zabrałem ze sobą dowodu rejestracyjnego, bo wbiłbym do Was ale jak widzę, nic nie straciłem, bo w Waszej wiosce też była lipa z miejscem .

Może w przyszłym roku mi się uda :rolleyes: Teraz ciężki powrót do rzeczywistości ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.