Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki vn 750 wulkan


xena

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

moge na ten temat cos powiedziec.

dwa sezony bylem posiadaczem Kawasaki VN800 Clasic

bardzo bylem zadowolony z tego sprzetu.

dobrze sie go prowadzilo,spalanie ponizej 6 l/100 km

pytaj. odpowiem.

ogólnie czy dam radę ogarnać kawke podobno sprytny :) i czy sie bardzo psują :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej vulkan-a ale to jest tylko moje skromne zdanie ale i tak muśisz posadzić 4-litery na moto i stwierdzić jak śie czujesz czyniejest za ćiężki i.t.p :)

na vulkanie nie siedziałam nie miałam tej przyjemnosci dzisiaj oglądałam ten drugi lekki zwinny tylko nie wiem czy nie za słaby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys jeszcze dodala biust c to byloby informacje wyczerpujace.

ale powaznie.

ten moto jest dla ciebie.

ja odrobine ciezszy jestem .

pasowal dla mnie jak ulal.

przyspieszenie dobre.

mnie przez dwa sezony nic sie nie stalo-zadna awaria.

to dzięki za opinie mam nadzieje ze okiełznam tego konika :) a skąd wiesz ze c hahahhaahaaa podglądałeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem odbydwa te motory i powiem tak VN 750 i VN 800 to całkiem inne moto. VN 750 chć starszy duuużo bardziej zaawansowany technicznie ( jak chociażby 2 gażniki, hydrauliczna kompensacja luzów, 2 łańcuchy rozrządu) a to oznacza, że w starym sprzęcie może się więcej rzeczy popsuć (wymiana rozrządu ok 2000 PLN), dodatkowo w 750 lubią psuć się alternatory a rama tego motocylka zbudowna jest tak, że aby dostać się do niego trzeba zdjąć cały silnik, a to w h.j roboty i kosztów. VN 800 jest prostszy technologicznie, robi wrażenie większego i cięższego, i nie zachęca tak do szybkiej jazdy jak 750. 750 trzeba kręcić na wyższe obroty, bo nie ma mocnego "DOŁU" ale przez to ma bardziej "ścigaczowaty" charakter. W 800 jak wrzucisz piątkę to można tak jechać i jechać bardzo długo gdyż jest duzo elastyczniejszy. W tej chwili mam VN 800 i potwierdzam opinię Victory MP o jego bezawaryjności i spalaniu (odpukać w niemalowane). Moja lepsza połówka (wymiary podobne do Twoich :) twierdzi że oba te motory były dla niej za ciężkie (sama jeżdzi Virago 535 i to też jest moto godne rozpatrzenia).

Uff ale się napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem odbydwa te motory i powiem tak VN 750 i VN 800 to całkiem inne moto. VN 750 chć starszy duuużo bardziej zaawansowany technicznie ( jak chociażby 2 gażniki, hydrauliczna kompensacja luzów, 2 łańcuchy rozrządu) a to oznacza, że w starym sprzęcie może się więcej rzeczy popsuć (wymiana rozrządu ok 2000 PLN), dodatkowo w 750 lubią psuć się alternatory a rama tego motocylka zbudowna jest tak, że aby dostać się do niego trzeba zdjąć cały silnik, a to w h.j roboty i kosztów. VN 800 jest prostszy technologicznie, robi wrażenie większego i cięższego, i nie zachęca tak do szybkiej jazdy jak 750. 750 trzeba kręcić na wyższe obroty, bo nie ma mocnego "DOŁU" ale przez to ma bardziej "ścigaczowaty" charakter. W 800 jak wrzucisz piątkę to można tak jechać i jechać bardzo długo gdyż jest duzo elastyczniejszy. W tej chwili mam VN 800 i potwierdzam opinię Victory MP o jego bezawaryjności i spalaniu (odpukać w niemalowane). Moja lepsza połówka (wymiary podobne do Twoich :) twierdzi że oba te motory były dla niej za ciężkie (sama jeżdzi Virago 535 i to też jest moto godne rozpatrzenia).

Uff ale się napisałem...

Mirek,jakos nie mamy okazji sie spotkac.

Ja zawsze bede dobrze wsominal mojego wulkana-po wieeelu latach przerwy to byl moj pierwszy .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.