Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Garaż Zabrze centrum


kainu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jest garaż do wynajęcia w centrum (niedaleko dworca autobusowego), murowany z kanałem, jest też prowizoryczny stół do majsterkowania, minus to brak prądu (bez opcji podłączenia) i cena - 200/mc, w piątek bede do niego dzwonił z odpowiedzią, koleś ma też pomyśleć nad mniejszą ceną wynajmu, osobiście bede szukał dalej czegoś z prądem ale jak nie bedzie to chwyce sie brzytwy, myśle że jest tam miejsca na 2-3 sprzęty, jak ktoś akceptuje taki garaż niech pisze, slane Ty napisz czy dalej jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest garaż do wynajęcia w centrum (niedaleko dworca autobusowego), murowany z kanałem, jest też prowizoryczny stół do majsterkowania, minus to brak prądu (bez opcji podłączenia) i cena - 200/mc, w piątek bede do niego dzwonił z odpowiedzią, koleś ma też pomyśleć nad mniejszą ceną wynajmu, osobiście bede szukał dalej czegoś z prądem ale jak nie bedzie to chwyce sie brzytwy, myśle że jest tam miejsca na 2-3 sprzęty, jak ktoś akceptuje taki garaż niech pisze, slane Ty napisz czy dalej jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój garaż to blaszak,kupiłem go w zeszłym roku i znalazłem miejscówkę u gospodarza,któremu płacę 100 za udostępnienie miejsca,żeby garaż mógł stać.Prądu brak,załatwiłem i przywiozłem sobie płytki,żeby nie wjeżdżać na gołą ziemię.Przy odrobinie ciepła i chęci można je podsypać jakimś piachem,żeby się nie ruchały :) Ogólnie mogę się podzielić miejscówą do listopada,potem przy śniegach moto w inne miejsce na zimę,a wstawiam auto.Cena wynajmu na pół,a jak się znajdzie 3 osoba,to wiadomo,myślę,że 3 wejdą.To jest standardowy blaszak 3/5 metrów.2 zamki,można też zainwestować w jakąś dobrą kłódkę,jeśli ktoś jest nadwrażliwy,hehe.Jak coś,to wstawiłem posta o garażu na forum z moim nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DarkRider i pepi jeżeli interesuje Was garaż na opolskiej to zapraszam na kawe (musze zobaczyć co z Was za "ziółka" :P), garaż narazie stoi pusty (ja jestem na etapie zakupu nowej maszyny a slane jak zobaczył śnieg w ten weekend zapadł w sen zimowy), póki co nie ma prądu ale na dniach będzie (papierkowa robota), co do miejsca - nie wiem jakie macie maszyny ale myśle że 4 nakedy sie tam pomieszczą bezkolizyjnie, jeżeli byłoby za ciasno to Morf07 chyba też ma tam garaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Michale, no ja mam troche krowe GSXF 1100. Ale to nie istotne, co do ulicy opolskiej, bezpiecznie tam jest? W koncu koliduje z Sienkiewicza... : ) A ja z roosevelta mialbym kawalek do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark.. to będziesz stawiał zaraz przy bramie żeby nią zbytnio nie manewrować :P A tak poważnie to proponuje żebyś sobie sam zobaczył garaż i okolice bo możemy mieć inne spojrzenie na ten temat, moim zdaniem okolica jest ok, też mam kawałek z buta, mogłem mieć bliżej ale w gorszym stanie i okolicy więc bede spacerował do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

darkRider - oglądałem ten garaz i okolice znam - on jest "odciety" od ulicy - wejscie tylko jedna brama przez blok - masa okiem wychodzi wlasnie na te garaze - ja uwazam ze jest super - rozmawiałem z michalem ze jak sie nam np nie spodoba to ja mam garaz na tatarkiewicza z kanałem prądami ogrodzeniem narzędziami i tam można skitrac motory - ale opolska moim zdaniem super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.