Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wr 250R czy Wr250F, a może coś innego ?


wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

To mój pierwszy post na forum, w związku z czym pozdrawiam wszystkich entuzjastów czterech kółek.

Aktualnie jestem na etapie zakupu motocykla enduro z lekkimi ambicjami cross.

Dwa lata temu swoją przygodę z enduro skończyłem na dt 125, 2006r, tym razem wybór padł na 250-tkę

Zastanawiam się pomiędzy Yamahą Wr250R a Wr250f.

Zamierzam kupić motocykl nowy gdyż boje się trafić na zakatowany sprzęt, a poza tym nie zamierzam się go szybko pozbyć.

Motocykl będzie służyć mi w tygodniu do objazdu płaskich terenów (tereny stawowe), a ze względu na rozległy obszar, będę nabijać sporo kilometrów po dość nie wymagającym płaskim terenie. W weekendy i niektóre popołudnia planuje wypady z dłuższymi dojazdami drogami asfaltowymi w nieco trudniejszy górski teren. Nie mam zamiaru użytkować motocykla wyczynowo(skoki,topienie w błocie), ale też nie planuje typowo rekreacyjnej weekendowej jazdy. Zależy mi głównie na niezawodnym sprzęcie nie wymagającym dość częstszego serwisowania.

Prosiłbym gorąco o pomoc i z góry dziękuję.

Budżet: do 26 tys zł

Wr 250r czy Wr 250f, a może inne propozycje ?.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znam WR250F, ma homologację czyli po drogach na legalu i do lekkiego terenu jak podjazdy górskimi kamienistymi ścieżkami jest wsam raz, jednak jest bardziej crossem niż enduro i ma średnio wysilony silnik przez co nie jest długo żywotny jak typowe enduro ale tragedii nie ma, zawsze jest coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.