Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

suzuki freewind


kolejoz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam Suzi, tylko cos b. podobnego - BMW F650. Jako pierwszy motocykl. Wg mnie bardzo fajny. Na Freewind siedzialem, nie rozni sie praktycznie pozycja od mojego BMW, czyli bedziesz mial wygodnie o ile masz te 170cm ;)

Jeszcze masz Aprilia Pegaso w tej klasie :)

Suzuki mialo cos z odkrecajacym sie czujnikiem luzu ktory to potem lubial sobie w oleju w silniku plywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Też się zastanawiam nad Freewindem. W ogole interesują mnie enduro, ale ograniczony budżet pozwala mi myśleć poważnie jedynie o Freewindzie, ewentualnie Pegaso (chyba, że macie jakieś propozycje - do 7tys.).

Zastanawiam się czy na Freewindzie da się w miare normalnie pojeździć w 2 osoby (w sumie ok 140kg:)), czy będzie mulił jak Komar?

A jeśli chodzi o Pegaso, to słyszałem, że ewentualny serwis może być bardzo drogi i części słabo dostępne - to pradwa?

W zasadzie mam jeszcze dużo czasu do zakupu bo dopiero robię prawko i wtym roku już chyba nic nie kupię, ale 2013 chcę już przejeździć.

Dajcie jakieś opinie i może jakieś propozycje niedrogich, fajnych motorów tego typu.

Z góry dzięki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze kawasaki kle500, mieści sięw Twoim budżecie, 140kg powiezie w umiarkowanym tempie. Jest jeszcze tdm850, dość ciężka, ale niezniszczalna konstrukcja, idealna do podróżowania we dwoje. Rozważając yamahę Weź pod uwagę jej sporą masę - może być kłopotliwa dla osób lekkich, niższych niż 180cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha fajna, ale chyba rzeczywiście dla mnie za ciężka - prawie 200 kg na sucho to prawie 3 razy tyle co ja:) Biorąc pod uwagę, że jeszcze nie mam nawet prawka pomyślę o czymś lżejszym chyba. Kawa też fajna. Jedyne czego się boję to to, że tego typu moto będzie troszkę za słaby na 2 osoby w trasie... Ale mam jeszcze trochę czasu. Będę się wcześniej próbował przymierzyć, karnąć i się zobaczy. Póki co dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.