Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IV Edycja Mikolaje na moto 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

victoryMP - dziękuję za umieszczenie info a reszcie za zainteresowaniem naszą Akcją. Co roku mam jakieś kłopoty albo z netem albo z kompem więc w tym roku skupiłam się jedynie na naszej stronce www.mikolaje.socjum.pl. Ponadto nie wiem czemu ale nie zawsze mogę się tutaj zalogować. Ponieważ Forum jest również na Facebooku i na NK - posłużyłam się tymi dwoma portalami by informacja o Akcji jednak dotarła do zainteresowanych.I widocznie docierała prawidłowo ponieważ Akcja była cudowna. Dzięki wspaniałym rudzkim uczniom dzieci ze wszystkich rudzkich DD otrzymały prezenty pod "List do Mikołaja" :) w tym i dzieci z DD objętych naszą Akcją. W trakcie przygotowań - w listopadzie odszedł z naszej listy DD - Chorzów ul.Siemianowicka 58 ponieważ otrzymawszy informację o organizowaniu tam imprezy przez Klub Motocyklowy zdecydowałam iż nie od przyszłego roku ale już teraz odejdziemy z DD w Chorzowie a weźmiemy inne DD nie objęte naszą Akcją. Wspomniane wcześniej moje problemy z kompem i netem i ta sytuacja z Chorzowem oraz zaproszenie do współdziałania z rudzkimi szkołami i Szlachetną Paczką - spowodowało trochę zamieszania jednak wszystko zakończyło się przecudną Akcją. Wierzę ,że takich Akcji będzie z roku na rok jeszcze więcej i już żadne DD nie będzie się prosiło aby do nich przyjechać,bo takie telefony są co roku. W temacie Parysa są ludzie z Piekar Śląskich i może oni by się podjęli zrobienia radości dzieciom na swoim terenie. Od nas jest jednak kawałek drogo do Piekar i chociaż chciałabym i tam zawitać -to jednak co roku muszę myśleć i o bezpieczeństwie uczestników i o czasie trwania Akcji. W każdym mieście jest wystarczająca ilość motocyklistów by ogarnąć to według miast. Zresztą sami wiecie, że w Akcjach biorą udział nie tylko motocykliści - więc automatycznie ten zasięg ludzi się rozszerza. I życzę Wam tego w Nowym Roku - abyście w swoich miastach mieli radość niesienia pomocy dzieciom z DD i nie tylko. Nasza Akcja niespodziewanie zmieniała i obszar i termin- ponieważ razem z "naszymi" kochanymi MotoMikołajami oprócz 3-ego "pracowaliśmy " jeszcze 4-ego i 6-ego grudnia :) - za co im baaaaaaaaaardzo dziękuję♥ Odwiedziliśmy wraz z organizatorem rudzkiej Szlachetnej Paczki i promotorem akcji w rudzkich szkołach - "dodatkowo" jeszcze jedno DD w Rudzie Śląskiej oraz 7 rodzin, w których są małe wieloraczki ( czworaczki i trojaczki ). I o tych rodzinach myślę od Akcji- ponieważ idą jeszcze trudniejsze czasy i takim rodzinom jak te naprawdę przydałaby się pomoc. Co innego rodziny wielodzietne gdzie rodzą się dzieci po kolei - one mają zawsze coś po starszym rodzeństwie-a tutaj trzeba zaopatrzyć od razu kilkoro dzieci naraz.

No cóż - jedynie mogą znowu liczyć na ludzi o gołębim sercu - ale o na takich co pomyślą o nich cały rok. Wspaniałe nasze Akcje dowodzą, ze jest takich ludzi masa i wierzę, że będzie jeszcze więcej.

Ponieważ jest dosłownie parę dni przed Świętami pozostaje mi złożyć Wam Wszystkim życzenia Wesołych Świąt i przy okazji Wspaniałego Nowego Roku- roku pełnego łez ale radości - roku pozytywnych wzruszeń, roku ze znośnym dostatkiem i wspaniałego bezpiecznego następnego sezonu motocyklowego :) No i jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.