Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Materiał Dziennikarski


justynarozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/ramka/512185/iti-powstalo-na-zlecenie-sluzb-brzmi-oszolomsko-prawda-sam-sie-przekonaj/#

http://monsieurb.nowyekran.pl/

Po obejrzeniu relacji w TVN i Polsacie co chciałbyś Bad Man odsiać ? Która z tych relacji jest prawdziwa twoim zdaniem ta z TVN czy ta z linku poniżej? Dlaczego nie mogliśmy tego zobaczyć w TVN ? Dlaczego musimy qrwa cokolwiek odsiewać ? Czyś ty się z ch... na łby zamienił ?Wygląda na to że żyjesz w Matrixsie i w ogóle nie zdajesz sobie sprawy z jego istnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to poproszę grzeczniej bo na takim poziomie jaki zaprezentowałeś straciłem ochotę do dyskusji z tobą, po drugie jeśli nie potrafisz odróżnić akcji o męczeniu zwierząt lub dawaniu łapówek urzędnikom od zamieszek, które nigdy nie powinny mieć miejsca to gratuluję logicznego myślenia. Jeśli byś czytał ze zrozumieniem, co napisałem, a nie tylko końcówki to może byś zrozumiał. Idąc twoim tropem TVP1, TVP2 też trzeba uznać za propagandową bo też działała za czasów PZPR i również była sterowana przez PZPR a brzoza ze Smoleńska uderzyła w samolot a nie odwrotnie. Dla jednych zabawą jest taniec z gwiazdami a dla drugich zadyma na ulicy i niszczenie mienia.

Która relacja jest prawdziwa Twoim zdaniem? Ta jak 20 minut ludzie idą w marszu czy ta jak policja próbuje nie dopuścić do niszczenia mienia naszego i innych ? Myślisz, że kto zapłaci za zniszczenia wywołane przez zakapturzonych zadymiarzy ? Podpowiem Ci, że również ty! chyba, że nie pracujesz,nie płacisz podatków i nic nie kupujesz...ale na pewno tankujesz motocykl więc też się na to złożysz. Dla mnie sprawa jest jasna - marsz marszem i na pewno wielu ludzi okazało w ten sposób "zadowolenie" z niepodległej Polski ale ten marsz to również zadymiarze i prowokatorzy. Skąd to wiem? ze swojej oceny materiałów w TV. Nie wiem, co chciałeś udowodnić wklejając te linki i filmik? Matrixa? Nic o mnie nie wiesz, nie wiesz jak żyje a oceniasz.....to takie polskie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię.Nie zdrowo jest siebie samego oszukiwać i jak długo można to robić.

Bad Man powiem jeszcze raz niegrzecznie w prostych żołnierskich słowach.Ch ...mnie obchodzą jakieś tam kundle i sztucznie pompowany przez TVN problem z tym związany W schronisku pod Żyrardowem po emisji programu Uwaga wycofali się sponsorzy i pieski zdychają z głodu.Jedna darowizna z reklamy TVN-u pozwoli temu schronisku funkcjonować przez dwa lata. Ale dobrze jest się po lansować na tym temacie i wyciągnąć od naiwniaków trochę kasy.

Jeśli chodzi o twoją odpowiedz to rzeczywiście nie ma sensu dalej dyskutować.Przyjmowanie bezkrytycznie wszystkiego z telewizorni zwłaszcza na temat katastrofy Smoleńskiej jest po prostu infantylne. Wybacz ale nie zauważyłem żebyś cokolwiek odsiewał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię.Nie zdrowo jest siebie samego oszukiwać i jak długo można to robić.

Bad Man powiem jeszcze raz niegrzecznie w prostych żołnierskich słowach.Ch ...mnie obchodzą jakieś tam kundle i sztucznie pompowany przez TVN problem z tym związany W schronisku pod Żyrardowem po emisji programu Uwaga wycofali się sponsorzy i pieski zdychają z głodu.Jedna darowizna z reklamy TVN-u pozwoli temu schronisku funkcjonować przez dwa lata. Ale dobrze jest się po lansować na tym temacie i wyciągnąć od naiwniaków trochę kasy.

Jeśli chodzi o twoją odpowiedz to rzeczywiście nie ma sensu dalej dyskutować.Przyjmowanie bezkrytycznie wszystkiego z telewizorni zwłaszcza na temat katastrofy Smoleńskiej jest po prostu infantylne. Wybacz ale nie zauważyłem żebyś cokolwiek odsiewał...

Czyli jednak oglądasz TVN skoro masz takie dobre informacje...skoro nie obchodzą cie "jakieś tam kundle" to już wiem, z kim mam do czynienia. Temat zamykam bo robi się bez sensu i pozostawiam czytelnikom ocenę i wyciągnięcie wniosków z tego co napisaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.