Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy zna ktoś ten motocykl??


malinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

sorry, że się tak podłączę, ale nie chcę zakładać nowego tematu

otóż byłem dziś w Promexie w Rybniku i gość ma tam fajnego Bandziora S 650 z 2005 roku za 13.5 tyś oglądał go ktoś może ? może ktoś coś o nim powiedzieć ?

aaa jakby coś to można go zobaczyć na stronie promex.rybnik.pl

Edytowane przez Misiek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7800 km? 6 lat - może to moja paranoja - ale mam wrażenie że dziadek tylko jeździł do kościoła w niedzielę.

Zabierz na oglądanie fachowca - może nawet zastanów się nad możliwością sprawdzenia w autoryzowanym serwisie.

Mój sprzęt się tak nie świeci - chociaż go pucowałem przed zimowaniem (a i wiekiem i przebiegiem od niego odstaje)

Na piątym zdjęciu jest brzydki spaw (jakiś dziwnie nierówny) - ale może taki ma być.

Nowe kapcie (przy tym przebiegu - to albo ze starości ktoś wymienił, albo kichę złapał, albo przebieg coś nie tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie mniej interesująca sterylna czystość pod tylną zębatką, niefabryczne ciężarki na kierownicy (a nie wiem czy sama kierownica fabrycznie nie jest chromowana a ta na zdjęciu to akcesoryjna) i brak tej śrubki w lewym podnóżku. Nie oglądałem sprzęta na żywo ale na moje oko przebieg może być faktyczny tyle że zastanawia co się działo pomiędzy jego wykręceniem a chwilą obecną. Przejdę się tam może dziś to się wypowiem bardziej konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądnąłem ale niewiele to wnosi do sprawy. Moto stoi w rządku ciasno obok innych motocykli i niewiele widać :-/ Na moje oko to nawet jeżeli motocykl ma niepewną przeszłość to jest zrobiony fachowo i bez ściemy. Kierownica jest faktycznie akcesoryjna co skłania do wniosku że oryginalna mogła się pogiąć. Szlag mógł trafić koła i opony ale to jest wymienione na nowe, zestaw napędowy może i był przedtem niepewny - teraz jest nowy. Przebieg? Może przy glebie poszły liczniki ale teraz są zastąpione działającymi. Sterylna czystość motocykla wskazuje oczywiście na to, że moto jest solidnie i z troską przygotowane ale też o tym, że mogło być rozebrane na atomy. Oczywiście należałoby się bandziorem przejechać w każdym razie uważam że moto jest warte uwagi i małej negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.