Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pozdro lapa


Wichun

Rekomendowane odpowiedzi

witam co prawda sledze forum już od dłuższego czasu aż nadszedł czas by się z wami przywitać " :P" Co prawda miałem tego nie robić po waszym numerze w Chorzowie gdzie umawialiśmy się by się spotkać, ale cóż urazy mijają " :P" wiec od początku jeżdżę moto od roku 1989 tzn wtedy zdałem egzamin i zasiadłem za kierownica wujkowej Wsk-i " :P" . I tak bujam do dziś zmieniając po drodze sprzeta na coraz to lepsze .Chciałem zostać fascynatem dostojnej jazdy typu easy rider niestety wysoka kierownica,nogi wywalone w rozkroku do bólu jader oraz prędkość rzędu max (200 ale to już woltyżerka) 120 by czuć wiatr we włosach szybko okazało się, ze to jednak nie dla mnie .Jestem tak zwanym w miarę rozsądnym demonem szybkości (ale to już chyba z racji wieku ,coraz częściej się zdarza wewnętrzny głos zwolnij:) Na śląsku oraz nie raz dalej znany jestem pod ksywka Wichun która szczycę się już od jakiś kilkunastu lat.Aktualnie poruszam się na Yzf 750r sprzęt akuratni był na moja cienka kieszeń ale spełnia w zupełności moje oczekiwania .To tyle wstępem do mojej osoby " ;)" do zobaczyska na drodze i obyśmy ten sezon zakończyli zdrowi, bo pogoda coraz gorsza a z siodła jeszcze zal złazić(podobno idą nocne przymrozki co jest chyba prawda bo szron z rana ,i przy ostrzejszym kręceniu manetka tylne kolo lata luzem) .Pozdrowienia dla wszystkich Howk

<div>

nie mow mi ze zapierdzielam ja wiem o tym
</div>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.