Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki RG 80 by Kuchar


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Z racji iż jestem dość nowy pragnę Wam przedstawić swój pojazd.

Jest nim markowy sprzęt - Suzuki!

Motocykl jest z roku 1994, zaopatrzony w chłodnicę, silnik o magicznej pojemności 80cm3.

Przebieg jak je kupiłem wynosił coś koło 42kkm, a obecnie jest to 43,5k jednak ok. 1k było zrobione bez linki czyli około 45kkm. :)

Silnik to typowa niskoobrotówka, która została wyposażona w sportowy tłumik ( spawak), który odmulił moto i spowodował, że idzie dopiero od 7k obrotów i ma tego "strzała".

Osiągi jak na tą pojemność bardzo dobre, jednak na dłuższych trasach brakuje mu kilka kucy.

Dbam o ten motocykl jak potrafię, nie narażam go na palenia gumy, skoki i Bóg wie co - po prostu kocham ten sprzęt ! :)

Na nowy sezon mam zamiar powymieniać wszystkie płyny i zmienić klocki hamulcowe z przodu.

Również mam zamiar pomalować felgi proszkowo i okleić owiewkę + przedni błotnik w stylu " stickerbomb".

Moto tyle co kupiłem i nie mam zamiaru się z nim za szybko rozstawać. :)

Mam nadzieję, że przyjmiecie moją "pierdziałkę", bo przecież każdy od czegoś zaczynał :)

Nie sposób jest kupić na początek 1000cc, a po paru tygodniach czytać w gazetach o młodym motocykliście który rozbił się o drzewo. - nie oto tutaj chodzi, prawda ? :P

img0013iz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał rzeczywiście coś ciekawego to z chęcią przygarnę. :)

Na ramę może też bym się skusił, ale nie w tym roku ( nie te fundusze....).

Nie wiem co Cię w spalaniu przerażało, moje pali 3-3.5l, no chyba, że chodzi cały czas na czerwonym polu to wtedy z 4.5 łyknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał rzeczywiście coś ciekawego to z chęcią przygarnę. :)

Na ramę może też bym się skusił, ale nie w tym roku ( nie te fundusze....).

Nie wiem co Cię w spalaniu przerażało, moje pali 3-3.5l, no chyba, że chodzi cały czas na czerwonym polu to wtedy z 4.5 łyknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.