Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakończenie sezonu motocyklowego 2011.Gliwice 15.10.2011r.


Rekomendowane odpowiedzi

ja dopiero odtajałem i mogę pisać no źle nie było chociaż znów jakoś mało forumowicza się mi trafiło do poznania Kasiek również dzięki za gps chociaż w te dziurę jechałem godzinę:P z powrotem zaledwie 15 min:p nie powiem ze jak zsiadałem przypomniał mi się głupi i głupszy jak zsiadali z motorynki hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero odtajałem i mogę pisać no źle nie było chociaż znów jakoś mało forumowicza się mi trafiło do poznania Kasiek również dzięki za gps chociaż w te dziurę jechałem godzinę :P z powrotem zaledwie 15 min:p nie powiem ze jak zsiadałem przypomniał mi się głupi i głupszy jak zsiadali z motorynki hahaha

No widzisz , a kilku tam było ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam impreza jak zwykle udana, jak też i parada - co prawda skromniejsza ale dla wspólnej jazdy ... WARTO BYŁO.

Tym razem pojechał z nami jeden kolega - był pierwszy raz na takiej imprezie i skwitował to jednym zdaniem - ,,oni się tu czują jak jedna rodzina" .

I to jest chyba największy komplement i to z ust osoby kompletnie niewtajemniczonej.

Tego sobie i wam w przyszłości życzę - takich udanych imprez jak w RODZINIE.

wiem jedno - przez takie imprezy WRM-y zyskują nowe twarze i oby tak dalej .. pzdr...do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet załapałam się na fotkę ...na szczęście za wiele nie widać bo tyłem ;)

Wichun - nie ma za co...ja tylko przekazywałam telefon odpowiednim osobom żeby Was doprowadzili na miejsce bo gdybym ja was naprowadzała to dojechalibyście rano....to by dopiero była jazda hehe :)

osobiście (przywitałam się ;) )poznałam: Wichuna, Marii, Malina :D....reszty nie pamiętam (albo raczej wstydziłam się podejść zagadać czego bardzo żałuję :wacko: )

Ja mam jeszcze jakieś fotki....muszę je zgrać z aparatu....

pozatym mi tam było ciepło....potańczyliśmy i wogóle ;).......do domu dotarłam nad ranem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś w tym jest :):D (Marii....ja też chora :( ) mam fotki ale nie mam cierpliwości żeby je wkleić...komu mogę posłać na meila?

;D wiem wiem ... mnie bralo bralo ale nic nie wzielo w koncu;p troche jestem pociagajaca (nosem),wsadz na neta w galerie i linka zapodaj:) kto bedzie chcial sobie wezmie....

a tak na marginesie Kasiek kuruj sie:) oklady sa zbawienne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... no nie wiem miejsca to tam za wiele nie było a ja lubię się rozwalać :P poza tym do domu ciągnęła mnie polówka( nie mylic z flaszka) :) mam nadzieje ze żałowała decyzji po przejechaniu w tym mrozie :)

a tam zaraz mroz :P mroz to -30 :D . trochu lapki i kolanka zmarzly..ale w domku we wlasnym wyrku all odtajalo :D ..poza tym jeszcze znieczulacz mnie trzymal ( i chwala tu za to)...a wich marznie nawet jak jest temp + 40 :ph34r:...Druga strona medalu, jak juz bede starsza stateczna pania.. poruszajaca sie o balkoniku to bede miala co wnukom opowiadac ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.