Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyświetlacz biegów Datatool Digi - "P"


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wyświetlaczem biegów, ponieważ co jakiś czas wyświetlacz ukazuje mi migające P.

Próbowałem już wszystkiego czyli : resetowanie, odłączenie napięcia, szukanie przetartego przewodu który mógłby stykać się z masą - ale niestety nic nie znalazłem :(

Niewiem już czy sam wyświetlacz się nie zchrzanił???

Nic dziwnego wcześniej nie robiłem, poprostu po odpaleniu któregoś dnia zaczęło co jakiś czas migac P - i tak jest do teraz :(

Co to może być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel pomaranczowy masz zaizolowany? tym kablem wprowadzasz licznik w tryb "P" (parking)

Spróbuj skalibrowac jeszcze raz urządzenie przez przykładanie pomaranczowego przewodu go do masy (najlepiej do akumulatora).

Przekręc Stacyjke powinno migać 0 literka "n' lub -. Teraz pomarańczowym kablem dotknij masy i trzymaj do czasu pojawienia sie migającej litery P.

Potem pojedynczymi dotykami wybierz liczbę biegów.

Jak wybierzesz liczbe biegów kabel pomarańczowy koniecznie zaizoluj a migający ostatnio wybrany bieg musi zmienić się w migające 0.

ustaw moto na centralnej stopce, tak aby tylne koło było w górze. Odpalasz maszyne wrzucamy pierwszy bieg,

obroty do ok 2 tyś. Jedynka powinna coraz szybciej migać, jeżeli tak to wyświetli sie wrzucenie kolejnego biegu.

Powtarzasz to aż do ostatniego biegu. I tyle

Jezeli mimo kalibracji nadal wyskakuje Ci P to znaczy że gdzies ma kabel przebicie lub dotyka masy (moze wyswietlacz dostał wody (ew elektryka)?

tu masz kabelki

http://www.bikestar.pl/datatool/kable.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.