Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motocykl ok 100 KM


marcin378

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę już śmigałem na różnych sprzętach. Teraz sprzedałem mój więc przyszedł czas na coś mocniejszego. Interesują mnie raczej 600cc o mocy ok. 100 KM. Jednak iż zwracam uwagę trochę na wygodę rozglądałem się za fazerem fzs 600 lub honda hornet 600 ew jeszcze cbr f4 ale tu o większej wygodzie można zapomnieć. Najlepiej jak wypowiedzą się właściciele o tych modelach. Jeżeli macie też jakieś pewne maszyny na sprzedaż ( nie składane z trzech) to też napiszcie. Czy są jeszcze jakieś motocykle sportowo - turystyczne podobne silnikowo do tych co wymieniłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jelsi byś sie skusił na Horneta, to forum Horneta warto odwiedzic, tam tez chłopaki z Piły ściagaja sprzety i forumowicze są z nich zadowoloni, z tymz e to trwa bo oni ich wyszukuja a nie jade po pierwszy lepszy. No i oni w wiekszosci Hornety maja.

Polecic moge tez chłopaków z myslowic, od których brałam moja Hornetke, ale wiem ze ściagaja tez inne motocykle

Motocykl sprawdziłam turystycznie- fajnie

brakuje owiewek, choc pryz turystycznym tempie akurat nie sa potrzebne, no i kwestia przyzwyczajenia.

Awaryjności- w moim poki co brak. Spalanie malutkie 4-5,5l/6l

Jedna sprawa, Hornet jest malutki, zwłaszcza te roczniki starsze, sa maciutkie, z młodscia przychodizły rozmiary, ale mimo wszystko dalej jest małym zapierdzielaczem i moim zdaniem wieksza jest FZ6, no aa starszy fazer chyba tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chłopaków z Piły to wiem, że niedawno przywieźli ze sobą chyba z 4 szt. Hornetów w różnych rocznikach.

Nie napisałeś jaki rocznik Cię interesuje - ale mieli jednego z 2007r. i reszte w starszych wersjach poniżej 2006r.

Co do użytkowania to pewnie każdy powie, że FZ6 czy CB 600 to to samo, ale o szczegóły pytaj użytkowników...

Z tego co Ci mogę powiedzieć to że mam 185cm i na Hornecie siedzi mi się idealnie - nie mam wrażenia, że jest za mały.

Powodzenia w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.