Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurtka Seca Astari, a Motaro ?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czym się różnią te 2 kurtki ?? Mianowicie:

Seca Astari:

http://allegro.pl/hit-kurtka-motocyklowa-seca-astari-r-l-wys-0zl-i1654236468.html

a Seca Motaro:

http://allegro.pl/hit-kurtka-motocyklowa-seca-motaro-r-l-wys-0zl-i1654236775.html

Z opisu widzę, ze mało czym się różnią, ale tak na chłopski rozum użytkownika to jakie są między nimi różnica ?? Czy warto jest wydawać 100 zł więcej na Astari ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czym się różnią te 2 kurtki ?? Mianowicie:

Seca Astari:

http://allegro.pl/hit-kurtka-motocyklowa-seca-astari-r-l-wys-0zl-i1654236468.html

a Seca Motaro:

http://allegro.pl/hit-kurtka-motocyklowa-seca-motaro-r-l-wys-0zl-i1654236775.html

Z opisu widzę, ze mało czym się różnią, ale tak na chłopski rozum użytkownika to jakie są między nimi różnica ?? Czy warto jest wydawać 100 zł więcej na Astari ??

Rózniace są niby niewielkie ale jednak. Po pierwsze to jednym klientom bardziej Pasuje jeden i innym drugi model , maja rózne kroje , strefy wentylacyjne sa w nieco innych miejscach , troche stylistycznie i materiałowo tez się różnią.

Jeżeli dysponujesz czasem i chęcią zapraszam na przymiarkę do nas , mam wszystkie modele odziezy Seca u siebie, jeżeli masz bliżej do Gliwic to Bikers Choice ma również te kurtki w ofercie.

Pozdrawiam,

Sylwia

Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliżej jednak mam do Gliwic ;)

A co sądzisz o tej kurtce lub o tej firmie ??

http://allegro.pl/kurtka-z-siatki-letnia-rozm-xs-s-l-xl-i1652411773.html

Tak tak mnie powypytujesz a potem kupisz gdzie indziej ;P

a teraz na powaznie :

Tego typu kurtka to rewelacyjne wyjście na lato . Niestety nie wiem jak w użytkowaniu spisuje się kurtka firmy Metro , miałam kiedyś do czynienia z tego typu kurtkami marki Held , które cieszyły się dośc duzym powodzeniem pomimo wysokiej ceny .

Z ciekawostek zdradzę Ci , że pod koniec czerwca , początek lipca , ma ukazać się tego typu produkt marki Seca .

Pozdrawiam,

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem tez w sklepie na temat tego z gościem i powiedział, ze jest to świetne rozwiązanie jesli chodzi o jazde w upalne dni i z roku na rok coraz wiecej tego schodzi ;) Kumpel sobie w tamtym roku kupił tez zbroje, ale nie wiem czy na siatkach i również sobie chwali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patrz z tej perspektywy, ze pomagasz jednemu z rodziny motocyklistów do której tez należysz :]

Chyba jednak pozostane przy Seca :lol:

A macie może tez w sklepie kaski Caberg ??

Tak ,patrze z tej perspektywy , jednak jak to w rodzinie zdarza się coraz częściej niestety tak , że udzielana pomoc zostaje coraz bardziej wykorzystywana przeciwko udzielającemu pomocy a potem jeszcze dostaje się kopa w tyłek i ni słowa dziękuję .

Ale rozumiem że Ciebie to nie dotyczy ;)

Co do Caberga w ofercie posiadam , jednak nie trzymam na sklepie , myślę że któryś z salonów w Gliwicach na pewno Ci pomoże z uwagi że mają Cabergi na sklepie :P

Mogę Ci zaproponować coś z oferty Sharka np s900 :P

jak się mogę podpiąć pod temat i zapytac specjalistki co mysli o tego typu ochraniaczach na siatce?

http://allegro.pl/adrenaline-zbroja-buzer-ochraniacze-ufo-roz-s-3xl-i1643169112.html

Z góry dzieki :D

Bardzo dobra sprawa na upalne dni , jednak musisz brać pod uwagę to , że rozmiar tego typu zbroi musi być idealnie dopasowany , tak by ochraniacze konkretnie "siedziały " na łokciach i ramionach , bez większej możliwości przesunięcia. Reasumując : przymierzac , przymierzać i jeszcze raz przymierzać :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylaD-Team,to jak poskładam do kupy moto i będę znów w stanie jeździć,to podam Ci wymiary mojego wypasionego 73 kilogramowanego cielska,haha,i kupię to u Ciebie.Wiem,wiem,zbyt dużo na mnie nie zarobisz,ale chciałbym się jakoś odwdzięczyć,hehe.Dziękuję za opinię-jakby co,mogę się odwdzięczyć opinią na temat branży jubilerskiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylaD-Team,to jak poskładam do kupy moto i będę znów w stanie jeździć,to podam Ci wymiary mojego wypasionego 73 kilogramowanego cielska,haha,i kupię to u Ciebie.Wiem,wiem,zbyt dużo na mnie nie zarobisz,ale chciałbym się jakoś odwdzięczyć,hehe.Dziękuję za opinię-jakby co,mogę się odwdzięczyć opinią na temat branży jubilerskiej ;)

Ooo dobrze wiedzieć , że jesteś w temacie branży jubilerskiej ;)

Spoko chłopie , bez nerw :D kup jak Ci wygodnie a jednocześnie zapraszam do nas na kawke/ herbate jak bedziesz w okolicach Wodzisławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,patrze z tej perspektywy , jednak jak to w rodzinie zdarza się coraz częściej niestety tak , że udzielana pomoc zostaje coraz bardziej wykorzystywana przeciwko udzielającemu pomocy a potem jeszcze dostaje się kopa w tyłek i ni słowa dziękuję .

Ale rozumiem że Ciebie to nie dotyczy ;)

Co do Caberga w ofercie posiadam , jednak nie trzymam na sklepie , myślę że któryś z salonów w Gliwicach na pewno Ci pomoże z uwagi że mają Cabergi na sklepie :D

Mogę Ci zaproponować coś z oferty Sharka np s900 :D

Tak tez zrobiłem ;) Porozglądałem się w Gliwicach i ostatecznie zakupiłem Cabrg'a V2R i Sece Astari.

Dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.