Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Regulamin działu Giełda


Recommended Posts

Proszę zapoznać się z regulaminem działu PRZED zamieszczeniem ogłoszenia. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z moderatorem.

Ogłoszenie może umieścić użytkownik posiadający minimum 15 postów lub tematów - ma to na celu wyeliminowanie osób, które korzystają z forum jako darmowego słupa ogłoszeniowego i świadczy o aktywności danej osoby na forum. Niepotrzebne są nam same linki do allegro, bo chyba każdy z nas sam potrafi poszukać sobie na allegro aukcji z przedmiotem jaki chce kupić.

Pisząc ogłoszenie o sprzedaży zamieszczamy obowiązkowo:

1. dokładny opis towaru jaki mamy na sprzedaż (mile widziane zdjęcie)

2. cenę za towar

3. kontakt do siebie

Ogłoszenia bez tych danych będą kasowane a ich autorzy nagradzani. Decyzja moderatora lub administratora o usunięciu ogłoszenia nie spełniającego warunków regulaminu jest ostateczna i nie podlega dyskusji. Ponowne umieszczenie tego samego ogłoszenia jest możliwe pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań zawartych w regulaminie. Ogłoszenie może umieścić tylko właściciel przedmiotu. Nie umieszczamy ogłoszeń typu - kuzyn ma, babcia sprzeda itp

Niedopuszczalne jest zawarcie w ogłoszeniu tylko linka do innej platformy sprzedażowej takiej jak np: allegro, ebay, świstak itp.

Jeśli uda Ci się sprzedać towar powiadom moderatora o tym fakcie a moderator zamknie lub skasuje niepotrzebny temat.

Ogłoszenia będą kasowane po upływie 30 dni od daty ich zamieszczenia na forum.

Zasady wchodzą w życie z dniem 15.05.2011

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, realizację transakcji zawartej przy pomocy forum i ewentualne roszczenia do sprzedających/kupujących.

Te sprawy regulują przepisy kodeksu cywilnego.

Powyższe zasady obowiązują przy wystawianiu ogłoszeń "Sprzedam" przy wystawianiu ogłoszeń "kupię" ilość wymaganych postów lub tematów jak i podanie ceny nie jest wymagane.

Moderator lub Administrator nie ma obowiązku informowania o skasowaniu ogłoszenia i tłumaczenia się ze swojej decyzji.

pozdrawiam

Bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.