Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomocy!


Kalibum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 16 lat kocham motory i mam do was pytanie jaki cross lub motorower mógł bym sobie na początek kupić?? tak do 2000 zł taki żebym się nauczył w miarę jeździć podstawowe rzeczy znam.W przyszłości zamierzam zrobić prawko na motor i chce od teraz zacząć jeździć bo nie zamierzam wsiadać na ścigacza bez żadnych umiejętności wiecie o co mi chodzi :) więc jeśli wiecie jak pomóc to piszcie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno cos z biegami, nie automat, dobrze zeby bylo na tarczy z przodu :) Jak chcesz poznac smak motocykla to kupuj jakiegos starszego japonca, suzuki GN125 , Honda CB250 tylko pamietaj ze to zawsze jazda bez uprawnien i w razie wypadku z twojej winy mozesz splacac szkody do konca zycia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrób najpierw kartę. Nawet jeżeli Ty nie będziesz szalał, to nawet na wsi może znaleźć się ktoś kto zwali winę na Ciebie. Ubezpieczalnia umyje ręce. Wyobraź sobie że z za zakrętu wyskakuje jakaś nowa bryka. Gościu schyla się po komórkę, nie zauważa Cię, odbija w ostatniej chwili i ląduje w rowie. Przyjeżdżają miśki, nie ma świadków, ustalają Twoją winę i masz problem. Może w sądzie wygrasz a może nie - to Ty nie miałeś uprawnień. Starzy cię zabiją - a z twoich organów spłacą naprawę auta (o ile masz zdrowe organy i wystarczy). Zrobienie karty to nie jest wielki problem - od tego zacznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi znalazłem pod adresem (ale jest tego sporo)

http://www.oskglm.pl/j/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=89

Ale na Twoim miejscu zapytałbym się się w szkole. Moją córkę przygotowuje nauczyciel z techniki na zajęciach dodatkowych w szkole. Podpytaj się dyrekcji co i jak - może też jest coś takiego organizowanego. U córki był ten problem że trzeba było mieć sprzęta na egzamin - ale skoro i tak zamierzasz kupić - nie będzie to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.