Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podstawowe informacje o virago


zygmuncik

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam parę pytań.

chciałbym na pierwsze moto wybrać yamaszke virago 535. mój wybór padł na to to ze względu na "fajność", przyznaje bez bicia nie znam się na moto za bardzo. moje fundusze są bardzo ograniczone, ale mam garaż dobre chęci i paru inżynierów w rodzinie;) czy w granicach 3-3,5 tyś kupię to moto? najbardziej z virażek podoba mi się TA wersja. kolory są nieważne, i tak poleci biało-czerwone malowanie.

jakie są koszta ubezpieczenia takiego potworka (bez zniżek) mniej-więcej?

ile pali przy "swobodnym cruisowaniu" bez katowania a ile z katowaniem?

jakie mam możliwości wyboru innego moto w tym przedziale cenowym? mile widziane oparcie dla pasażera a'la "Kapitan Ameryka" w Easy riderze?

w razie propozycji prosiłbym o zdjęcia, modele się bardzo różnią i w ogóle;)

dzięki z góry :lol:

PS. mam 175cm wzrostu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam parę pytań.

chciałbym na pierwsze moto wybrać yamaszke virago 535. mój wybór padł na to to ze względu na "fajność", przyznaje bez bicia nie znam się na moto za bardzo. moje fundusze są bardzo ograniczone, ale mam garaż dobre chęci i paru inżynierów w rodzinie;) czy w granicach 3-3,5 tyś kupię to moto? najbardziej z virażek podoba mi się TA wersja. kolory są nieważne, i tak poleci biało-czerwone malowanie.

jakie są koszta ubezpieczenia takiego potworka (bez zniżek) mniej-więcej?

ile pali przy "swobodnym cruisowaniu" bez katowania a ile z katowaniem?

jakie mam możliwości wyboru innego moto w tym przedziale cenowym? mile widziane oparcie dla pasażera a'la "Kapitan Ameryka" w Easy riderze?

w razie propozycji prosiłbym o zdjęcia, modele się bardzo różnią i w ogóle;)

dzięki z góry :lol:

PS. mam 175cm wzrostu:)

Wirówka spali ile jej wlejesz, a tak na serio, to wiele zależy od tego, kiedy ostatnio była na serwisie. Nie pamiętam swojej średniej jednak wszyscy mi spalania zazdrościli. W granicach 5 litrów można się spokojnie zmieścić. Nie wiem ile przy "pałowaniu" bo tam nie ma co pałować....

Czy kupisz za te pieniądze to nie wiem, bo ja swoją sprzedawałem dawno... miała wtedy 10 lat chyba i poszła za 7 tys. Przy motocyklach za 3-3,5 tys musisz wszystko dokładnie sprawdzić.

Ubezpieczenie bez zniżek- sam zrób sobie symulację w internecie :P ...myślę że ok 250 zł razem z NNW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.