Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wywiad :)


esperanza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ;),

mam nadzieję, że ktoś przeczyta mój post, zanim zostanie on wrzucony do kosza :) hi hi.

Chciałabym napisać reportaż o studentach-motocyklistach.

Nie zabrałabym Ci/Wam zbyt wiele czasu (bo wiem, że wiosną i latem każda minuta jest cenna ;) ). Zadałabym tylko kilka pytań.

Jeżeli masz ochotę udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - pisz :).

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pomogę ;) robiłem swego czasu ankiety i wiem że czasami ciężko kogoś znaleźć :) napisz na priv albo na @ to w wolnej chwili odpiszę :)

zapodaj pytania na PW to Ci poodpowiadam ;) aczkolwiek studia skonczyłam, ale sie jeszcze nie obroniłam :D wczuje sie :D

a to ja się dalej męczę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esperanza - nima wyjątków. Zasuwaj do działu Witamy !

Napisz tam kilka słów o sobie, swoich pasjach (np że jesteś fanką Mongo).

Jak nawiążesz nić sympatii z członkami, to i o odpowiedź będzie łatwiej ;)

Na przesłuchowywanie to ja się nie łapię, choć drugi fakultet robiłem niedawno, bo jestem już tak leciwy, że wypaczyłbym wyniki badań. :)

Ale moja asymilacja i kooperacja ze studentkami dziennymi przebiegała jak drzewiej.

Miałem swoje waletowe miejsce na brzegu łóżka, obiadek na długiej przerwie między wykładami i pomoc przy myciu pleców.

Rewanżowałem się dostawami niezbędnych do przetrwania produktów, pisaniem różnych pierdółek na każdy temat i organizowaniem szeroko pojętego życia po zmroku.

Najogólniej rzecz biorąc, motocyklowanie nie ma żadnego wpływu na wynik sesji.

Motocyklista ma co prawda lepszą percepcję i szybciej przyswaja z uwagi na nieustanne stymulowanie mózgu ale realizacja owej stymulacji, skutecznie zapobiega poświęcaniu zbyt wielu cennych godzin na przedmiot studiów.

Reasumując, nie ma czasu na naukę ale bystrość umysłu zapewnia mu utrzymanie się w peletonie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.