Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

pomysl na dobrym , prawdziwym Uvexem, wszak ta firma to od 50lat zawodowcy, do dzis ochrona profi to tylko Uvex.

Model Boss 525 supravision lub wersja polavsion jest naprawde godna uwagi.

A waga kaskow to z przedzialu 1350 g - 1250 g , tego nie ma nikt.

Cena max 800zl

Zastanow sie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze raz bym prosił o zbadanie tego Bell-a M1 bo ja nie mam dostepu do niego, a komuś z was może lepiej podejść gdzieś i pooglądać go , bo w moim mieście nie ma tych kasków a jechać specjalnie oglądać to trzeba sie z kasą liczyć.

Chyba że ktoś ma taki to bardzo proszę o opińje........Pozdro dla wszyskich......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem to wcześniej i Gienek to powtórzył, kask trzeba przymierzyć. Jednemu będzie pasował a inny stwierdzi, że lipa. I jeszcze kwestia rozmiarówki M-ka M-ce nie równa, mam kilka kasków różnych producentów i jedne mam M a inne S, wszystkie leżą tak samo. Daruj sobie tego bella jak nie masz gdzie przymierzyć, wybierz coś z tego co masz pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwiazdki Sharpa nie ma się co upierać , jeżeli okaże się że nie bedzie Ci wygodnie w tym kasku.

Ja na przykład mam problem z doborem rozmiarów kasku i generalnie na mojej głowie lezy dobrze HJC ( mam w tej chwili HQ-1 Lordship) lub Arai ( ale na Araia trzeba wydac ciut więcej) jednak w Araiu mogłabym całymi dniami chodzić - kask mega wygodny i dopasowany.

Inni nie widzą nic poza Shoei , który na mojej dyni w ogóle nie lezy.

Takze sam widzisz ,PODSTAWA TO PRZYMIARKA .

A potem mozna się zastanawiac , który kask wybrać z tych które leżą dobrze na Twojej głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na dobrym , prawdziwym Uvexem, wszak ta firma to od 50lat zawodowcy, do dzis ochrona profi to tylko Uvex.

A to są już nieprawdziwe Uvexy? Nie twierdze, że to złe kaski, ale bez przesady, że tylko Uvex.

jednak w Araiu mogłabym całymi dniami chodzić - kask mega wygodny i dopasowany.

Inni nie widzą nic poza Shoei , który na mojej dyni w ogóle nie lezy.

U mnie podobnie. Trochę drogo, ale warto...głowa jest tylko jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są już nieprawdziwe Uvexy? Nie twierdze, że to złe kaski, ale bez przesady, że tylko Uvex.

U mnie podobnie. Trochę drogo, ale warto...głowa jest tylko jedna :)

to literacka przenosnia z "dobrym , prawdziwym Uvexem" , w obliczu zalewu wyrobow o rodowodzie kilkuletnim , no niech bedzie, kilkunastoletnim. Tak na marginesie, mam ciagle wyroby koncowki lat 80, np rekawice Furygan...dobre do dzis. To takie nawiazanie do kolegi ktoremu to rekawice Modeki rozlatywaly sie systematycznie. Z czego to g.. jest dzisiaj robione??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.