Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie, w grupie raźniej ... no i bezpieczniej

Fajnie to wygląda, tyle sprzętu. było Extra jak zawsze

hej hej zabierzcie mnie też ze sobą choć pomysł z muzeum to wyszedł o de mnie ,ale uwaga jeżdze jak emeryt.   

Posted Images

5 godzin temu, Fokus napisał:

Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. Ja również jestem zainteresowany przewietrzeniem moto, jednakże jakie ma być docelowe tempo przejażdżki? Nie oszukujmy się, demona prędkości nie mam i te przelotowe 115-120 da radę. Pytam by się nie pchać i stracić was na pierwszej prostej :)

Panie 120?? Tyle to na pierwszym biegu jadę :D:D

Może być EC :P

Godzinę temu, piotr.mar73 napisał:

Rolo litości ja wiem że ten orlen nie podrodze  ale ja muszę mieć czas by dojechać do 10h :rolleyes:

Oj tam,oj tam 10 min różnicy masz:) To jest tylko propozycja. A w praktyce,to z ktorej strony bys nie jechał to i tak się tamtedy przejeżdżasz.Mnie to tam jedno gdzie podjade:P

ej kej nyga !!! jedziemy sobota lub niedziela zbiórka na parkingu EUROPA CENTRALNA  godz. 10.00  bo widzę ze już kombinacje alpejskie robicie.

tylko trzeba dogadać czy jutro czy niedziela i prędkość max  110-120 jak komuś nie pasuje to nie jedzie PROSTE.

Pogoda na niedziele w Gliwicach: http://m.meteo.pl/gliwice/60 poczekamy na aktualizację pogody na icm i zobaczymy może zniknie całkiem deszcz lub może być w sobotę.

pogoda na niedzielę w KOPRIVNICACH - tam  gdzie jedziemy ma być niewielki  znikomy opad deszczu, temp. ok +10 https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Koprivnice/weekend/#2

17 godzin temu, Fokus napisał:

Dlatego pytałem :) Zatem zaliczę Chudów w weekend, tam zawsze ktoś jest. 

Dawaj Fokus nie pier**l  jedziemy i ch*j.  Ja mam nakeda i nie w głowie mi zap*erdalanie przy takiej temperaturze, a tym bardziej jadę ku*wa na wycieczkę a nie na wyścigi. 

Cześć a ja zdrów choć zmokłem jak nieszczęście  z rękawiczek wodę wylewałem i nie będę się chwalił co jeszcze miałem mokre.:D Pogoda raczej kiszasta  więc jurto będe zalewał robaka trzeba czekać ale do jastrzębia na pożegnanie burej suki jadę mam wolne jka coś to dzwoń pozdrawiam.