Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na jakie koszta się przygotować? Honda CBR 600 F4 99r.


Lisuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przed sezonem mam zamiar się wybrać do serwisu dostoros (dawne Suzi-moto w Tychach). Jeśli ktoś mógłby mi podpowiedzieć co będe musiał z robić w moto i na jakie koszty się przygotować żeby móć to skonfronotwać z tym co mi w ww serwisie powiedzą, jakie ceny części i serwisu.Hondy CBR 600F F4 99r. przebieg ok. 60000kmOstatni serwis: Faktura o)d poprz. właściciela 06-03-2008.1.Przegląd motocykla po 48000km2.Regulacja zaworów płytwkoa r4 16zaw3.Czyszczenie regulacja synchronizacja gaźników r44.Wymiana łańcucha rozrządu5.uszczelka.napinacz6.Napinacz7.Łańcuszek rozrządu z zapinką 92RH2015/1168.Opona Bridgestone 180/55 R179.Opona Dunlop TL SPMAX 120/70ZR17_QUALIFIER10.wymiana opony11.Wyważenie koła12.Regulacja smarowanie łańcuchaMotor kupiłem we wrześniu 2010r. Generalnie w temacie jestem zielony dlatego pytam o takie szczegóły.Z tego co się orientujce to wymienić świece, płyn hamulcowy, chłodniczy, olej, filtr oleju, regulacja łańcucha, oraz klocki z tyłu nadają sie do wymiany.Jutro będe do nich dzownił i zobaczymy też co oni mi powiedzą, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odpowiedź z Dostoros niezbyt mnie uświadomiła ile tak naprawdę zapłace...

Witam,w załączeniu harmonogram wszystkich czynnosci przewidzianych w przeglądzie. Jego koszt to 299,00 brutto. Dodatkowo filtr 43,05 olej 39/L świeca 35,67 / szt klocki 158,67 /kpl.Wymieniając płyny doliczyc trzeba ok.150,00Teraz kolejki są dużo mniejsze, więc możemy przegląd zrobić po uprzednim umówieniu ( 2-3 dni wcześniej ), jest możliwość transportu motocyklacbr600f49900.jpgPozdrawiamJarosław GałgonekHONDA SUZUKI APRILIADOSTOROS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.