Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18.12. MOTO-WIGILIA W RED ROUTE TYCHY!


Rekomendowane odpowiedzi

Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ZAPRASZAM WAS W SOBOTĘ 18 GRUDNIA O GODZ.19:00 NA SPOTKANIE WIGILIJNE DO RED ROUTE TYCHY!Już w roku poprzednim takie spotkanie się odbyło i mam nadzieję że stanie się ono tradycją:)))I tym razem czekać na was będzie gratisowy słodki poczęstunek,świąteczne pierniczki,ciasto,kawa,herbatka z grzańcem.A teraz moja propozycja:)Można by też urozmaicić tę naszą kolację wigilijną karpiem,makówkami itp. tylko nie wiem co wy na to???Jeśli tak to czekam na info kto byłby chętny i wtedy dogadamy szczegóły.BUZIAKI WIELKIE I POZDROWIONKA!!! ----------c3a1b0ff3c04cc98b9b80d5d8276e36f.jpgC:fakepathchoinka 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkanku:)nie obyło się bez emocji bo utknęłam w wypadku i nasza wigilia opoźniła się o pół godziny..tych którzy czekali jeszcze raz przepraszam!!!!Dzięki bardzo ekipie z Katowic że przyjechali,miło było wa poznać,mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w mniej nerwowych okolicznościach i będzie okazja pogadać:))))może na jakiejś plenerowej imprezce w kolejnym sezonie:)Oczywiście ekipa Danvielda i Klaudio też nie zawiodła,choć nie licznie ale byli:))))) Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,jest taka moc, co smutek w radość przemienia,jest taka siła, co spełnia marzenia...To właśnie magia Bożego Narodzenia.ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNYCH,RADOSNYCH ŚWIĄT!!!----------239049c8030bb60b9e79e2f375e0f431.jpgC:fakepathchoinka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.