Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trzecia edycja Mikołajów na Moto-Śląsk


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA zmiana planu i trasy Akcji.Dzieciaki z DD Zabrza i Gliwic otrzymały zaproszenie do Teatru i kolidowały godziny naszej wizyty z wycieczką do Teatru. Patrz post pierwszy !!!...............................Reklamujcie koncerty ,z których dochód dodatkowo zasili konto Akcji a my spotykamy się na koncercie po Akcji - szykujcie więc wolne jeszcze po Akcji. Nadal wszelkie sprawy do Dominatora czy do mnie :) Dzięki tym co już wpłacili i tym co już załatwili prezenty dla dzieciaków no i tym co pracują nad zrealizowaniem "listów do św.Mikołaja " tych najmłodszych dzieci... Patrzcie co znalazłam:)http://tychy.nazwa.pl/tychy/mikolajenamoto/index.php?option=com_content&view=article&id=55:sponsorzy-2009&Itemid=77 pierwsza edycja - ponad 5 tys.zł druga o 2 tys.więcej... ciekawe jak będzie w tym roku... zobaczymy w poniedziałek bo te długie wolne trochę skomplikowało niektóre rzeczy ,ale za to chyba odpoczęliście:) Post edytowany: 14.11.2010 21:33---------- Na drugim forum padła propozycja aby zebrać ekipy coby pomagały DD w różnych pracach remontowych.Przekazuje to wiec i tutaj ale... Im przyda się wszystko i wszyscy.Na razie skupiajmy się na Mikołaju - bo to jest święto dzieci i ten dzień powinien być dla nich najważniejszy. Po Akcji zjeżdżamy do Gwiazdy to obgadamy wszystkie tematy. Długo miałam zepsuty komputer wiec nie jestem na bieżąco z tematami na Forumach -ale pamiętam ,ze na którymś był temat "co kto moze zaoferowac i pomóc" (czy coś w tym rodzaju),więc mozna by było załozyc taki temat "pomoc DD".Ale to Kochani naprawdę po Mikołajach... teraz tak: 1. nie wiem jeszcze ile kasy juz jest na koncie bo było długie wolne i dopiero wczoraj Władek - zastepca ze Stowarzyszenia co dało nam konto mógł sprawdzić..ale mam mieć informację dzisiaj - podam to zaraz Dominatorowi i on Wam przekaże ( ja dzisiaj muszę oblecieć jeszcze raz 6 miast z powodu zmiany w planie i trasie Akcji więc jestem " w locie")2. potrzebuję na koncert naszych ludzi na dwa lokale - na bramkę i jako obstawę koncertów pod względem zabezpieczenia ( trzeci koncert - tylko na bramkę ) - plan koncertów podany jest na stronce Akcji http:/mikolaje.socjum.pl3. potrzebuję ludzi do obstawienia boków Kolumny ( wymagane własne koszulki ostrzegawcze ) - przed Akcją podjadą oni ze mną do Komendy Wojewódzkiej na krótką "odprawę"4. potrzebne sa auta do przewiezienia prezentów od sponsorów - w dniu 3 lub 4 grudnia5. potrzebni są ludzie z przewozem - co udadzą się ze mną 4 grudnia na zakupy i co potem będą ze mną pakować te prezenty. Miejsce składowania i pakowania prezentów - Szkoła Podstawowa nr 5 Zespołu Szkół nr 1Niedurnego 125 ( u mnie na Chebziu - łatwy dojazd z kazdej strony i z innych maist - umieszczony jest przy głównej ulicy wiec nie powinniscie zabładzić. To jest to co musimy mieć - i nie ma Boże zmiłuj się :D No to Kochani - nadal czekam na info co kto może pomóc co do Akcji - jak zwykle pod telefonem do 13-eh potem po 13-ej w razie jakby sie "paliło" wiec najlepiej sms-ami dajcie cynk że mam zadzwonić a ja w trakcie przerwy o 17-ej oddzwonię ewentualnie po 21-ej znowu jestem dostepna... do wieczora :D lub do sms-a lub fona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!SKORO TAK TU CICHO TO JA PRZYPOMNĘ O IMPREZKACH TOWARZYSZĄCYCH AKCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny - 21 listopada godz.20.00 - Gliwice "Rock'a Club" ul. Rynek 18 - Zagra "Rubens Band" - wjazd 15 zeta - dochód zasili konto Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" 2010.21 listopada o godz. 20 w klubie "UGANDA" Bytom ul. Dworcowa 1 odbędzie się koncert chartatywny zagra RABARBAR - wiazd 15 zł dochód z bietów zasilikonto Akcji "Mikołaje na Moto - Śląąsk" 04 grudnia o godzinie 20 w Red Route Tychy przy ulicy Jaskrów 2,zagra ROCKY ROAD - wstęp wolny. Na koncercie zostanie przeprowadzona zbiórka na prezenty dla dzieci z domów dzieckaPOZDROWIONKA!----------http://mikolaje.socjum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich co jeszcze z nami nie byli wyjaśniam -- [b[KASA :-zbieramy na konto do 1-ego grudnia włacznie - tzn ,zę jak wyslecie jeszcze 1-ego np z całodobowej poczty - to jeszcze przejdzie bo nie liczy sie data tylko okres dwóch dni które muszą minąć na przefakturowanie a zę 4-ego jest sobota więc banki sa nieczynne i nie moglibyśmy wybrać kasy- w dniu Akcji jeszcze można się dorzucić albo kasą ( ale to trzeba być na miejscu zbiórki o 9,30 ponieważ trzeba to policzyć do kupy i leciec do Tesco np po słodycze)-[b/]KONCERTY- coś nowego w Akcji ale mysle ,ze zostanie a jeszce w nastepnych latach sie rozwinie- dzisiaj są dwa koncerty ( w Bytomiu "Uganda " Dworcowa 1 , i w Gliwicach "Rock'a Club" ul.Rynek 18) , wjazd na oba koncert 15 zeta a dochód ten zasili konto Akcji- 4 grudnia czyli w wigilię Naszej Akcji ostatni koncert - Tychy "Red Route PUB" ul.Jaskrów 2- koncert finał - 5 grudnia po wizycie w oastanim DD jedziemy się odprężyć i rozgrzać :D- RZECZY MATERIALNE czyli maskotki ,zabawki ,książki ,wózki dla lalek ,rowerki ,rolki ,czyli wszystko z czego ktokolwiek wyrósł ( jak nie u Was ti pytać po rodzinie i znajomych ) - książki przydadzą się wszystkie - obojętnie o jakiej tematyce- DLA SPÓŹNIALSKICH I TYCH CO MAJĄ TRUDNO Z KASĄ ALE NA 5-EGO DADZĄ RADĘ- o kasie pisałam wyżej- maskotki ,ksiązki czli wszystko co zmiesci sie do kufra zabieracie na miejsce zbiórki i jest dokładane do aut z prezentami ( proszę zgłaszać się wtedy do Izy - kto to dowiecie sie na miejscu:)- słodycze nie przekazujcie Izie ale zostawiacie przy sobie rozdajecie wszystkim dzieciom co zobaczycie w czasie Akcji - nieważne czy w trasie czy wjeżdżajac czy wyjeżdżając z DD - no i wiadomo dzieciom bioracym udział w naszej Akcji - wprawdzie sa małymi Mikołajami ale kto powiedział ze Duzy Mikołaj nie może obdarować Małego Mikołaja?:D:):D - oczywiście rozdawanie dzieciom w drodze zostawcie dla plecaczków - a sami rozdawajcie w bramach DD ( zyczliwy aplauz jaki towarzyszy Akcji nakazuje mi pomyslec o tych co nie są w DD - lepiej żeby sie nie dostały do DD aby zobaczyć tylu Mikołajów i dostać cukierka )co jeszcze?Albo sami albo dajcie mi na PW info na firmy ,zakłady pracy ,hurtownie - podskoczymy wspólnie i pogada się o sponsoring. Możecie też sami jeśli macie w sobie na tyle siły przebicia :)Trzeba sie śpieszyć mamy juz MAŁO czasu... SKŁADUJEMY I PAKUJEMY PACZKI 4-EGO GRUDNIAMIEJSCE SKŁADOWANIA[/] i pakowania prezentów - Szkoła Podstawowa nr 5 Zespołu Szkół nr 1 ul.Niedurnego 125( u mnie na Chebziu - łatwy dojazd z każdej strony i z innych miast - umieszczony jest przy głównej ulicy więc nie powinniście zabłądzić.tel do mnie 513 676 199 w tygodniu do godz.14-ej i od godz 20.30 ( ewentualnie tylko o godz.17-ej ) , w weekendy całą dobęi do Dominatora 607 402 658---------- powodu faktu iż dopiero od paru dni mam naprawiony mój komputer i do tej pory wiele rzeczy załatwiałam z kompie zyczliwych jestem do tylu z wieleloma postami i wiadomosciami co sie dzieje - obiecuje to nbadrobic po Akcji:) wklejam pismo ,które przyda się Wam w sprawach sponsoringu Post edytowany: 21.11.2010 12:59 tzn chciałam wkleić -ale jak zwykle nie idzie:) odsyłam wiec do naszej stronki www.mikolaje.socjum.pl[/]---------- CZYTAĆ PIERWSZY POST - czyli nowy Plan Akcji i poprawiony Regulamin Akcji !----------Uwaga , jeśli oferujecie się to dawajcie namiary na siebie czyli telefon i informację czy ten tel jest czynny zawsze ,czy chwilowo nie. STAN KONTA : 1.engre 20 zł 2.Olo 50 zł 3.Wpływy z wczorajszych koncertów 845 zł minus 300 na ochronę ,którą dał lokal -zostaje na prezenty 545 zł (ekipa obstawiająca koncerty wrzuciła też do puszek koncertowych ). 4. wpłata do ręki Dominatora 20 zł RAZEM jest 635 zł Dziękuję Izie i Wiktorowi za pomoc przy koncertach. Byliście wspaniali - gdyby Was było więcej opanowalibysmy całą ulicę w Bytomiu :) Szkoda... No i dziękuję za tą wspaniałą atmosferę - Wam Kochani i zespołom - przydałą mi się ta odrobina odprężenia :) 4 grudnia jest koncert w Tychach - rozreklamujcie go. Są załatwiane jeszcze dwa koncerty ale bez ochrony własciciele lokali nie wyrażą zgody . Post edytowany: 22.11.2010 09:20 Post edytowany: 24.11.2010 04:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ,jest z powrotem jedno Forum:) Zainteresowanych tematem Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" odsyłam na http://forum.motocyklistow.slask.pl/topics49/trzecia-edycja-akcji-mikoalaje-na-moto-aslaask-vt965.htm---------- Przeslijcie to wszystkim znajomym z miast Śląskiej Akcji i wogóle swoim znajomym "Przekaz wszyskim ,że Forum juz nie ma ... Ja wysyłam cos takiego - to tylko info:)Pozdro i powodzenia w Akcjach Mikołajkowych:):): www.motocykle.slask.pl/ nie istnieje - odsyłam z tematem naszej Śląskiej Akcji./topics49/trzecia-edycja-akcji-mikoalaje-na-moto-aslaask-vt965.htm Pozdro :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.