Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trzecia edycja Mikołajów na Moto-Śląsk


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA ZMIANA PLANU i TRASY AKCJI "MIKOŁAJE NA MOTO-ŚLĄSK"ZMIANA PLANU i TRASY AKCJI"MIKOŁAJE NA MOTO-ŚLĄSK"......................................Data Akcji Taka sama czyli - 5 grudnia 2010rZ uwagi na otrzymaną informację ,iż dwa Domy Dziecka (Zabrze i Gliwice) otrzymały zaproszenie na wyjście do Teatru i – co godziną koliduje z naszą wizytą u nich,dlatego zmieniamy „kierunek” trasy jazdy kolumny uczestników Akcji i plan Akcji. W ten sposób dzieci z w/w Domów Dziecka będą mogli skorzystać z dwóch imprez zorganizowanych dla nich.Godz.10.00 - zbiórka na parkingu „Tesco” w Bytomiu ul.Chorzowska 86godz.10.30 wyjazd z parkingu"Tesco"1. Chorzów ul.Siemianowicka 58. - wjazd ok. godz.11.00 - wyjazd ok. godz.11.45 2. Świętochłowice ul.Nowotki 3, - wjazd ok. godz.12.15 - wyjazd ok. godz.13.00 3. Ruda Śląska ul.Broniewskiego 8, - wjazd ok. godz.13.30 - wyjazd ok. godz.14.30 4. Gliwice ul.św.Barbary 4, -wjazd ok. godz. 15.00 - wyjazd ok. godz.15.45 5. Zabrze ul.Park Hutniczy 15, - wjazd ok. godz.16.15 - wyjazd ok .godz.17.00 6. Bytom ul. Wrocławska 45, - wjazd ok. godz.17.30 - wyjazd ok. godz.18.15Akcja rozpoczyna się o godz10.00 zbiórką na parkingu „Tesco” w Bytomiu ,skąd ruszamy o godz.10.30 do pierwszego Domu Dziecka ,czyli Chorzów ul.Siemianowicka 58.Przewidywany czas i miejsce zakończenia Akcji – ok.18.15 godz. DD Bytom ul.Wrocławska 46Namiary na mnie :Kinga tel.513 676 199 do godz.13-ejtel.518 386 286 od godz.13 -( tylko w nagłych wypadkach -jestem na szkoleniu )po godz.21-ej oba telefonyDominator: 607 402 658 Zareklamujcie koncerty,które są organizowane jako imprezy towarzyszące Akcjiwszelkie info na stroncehttp:/mikolaje.socjum.pl Aby wziąść udział w Akcji 5-ego grudnia WYMAGANY cały kompletny strój Mikołaja czy Śnieżynki:) i WPŁATA min.20 zł na konto Akcji BANK ŚLĄSKI WBK S.A. o/Ruda Śląska 42 1090 2037 0000 0001 0962 2381 Info dla wszystkich co jeszcze z nami nie byli wyjaśniam -- [b[KASA :-zbieramy na konto do 1-ego grudnia włacznie - tzn ,zę jak wyslecie jeszcze 1-ego np z całodobowej poczty - to jeszcze przejdzie bo nie liczy sie data tylko okres dwóch dni które muszą minąć na przefakturowanie a zę 4-ego jest sobota więc banki sa nieczynne i nie moglibyśmy wybrać kasy- w dniu Akcji jeszcze można się dorzucić albo kasą ( ale to trzeba być na miejscu zbiórki o 9,30 ponieważ trzeba to policzyć do kupy i leciec do Tesco np po słodycze)-[b/]KONCERTY- coś nowego w Akcji ale mysle ,ze zostanie a jeszce w nastepnych latach sie rozwinie- dzisiaj są dwa koncerty ( w Bytomiu "Uganda " Dworcowa 1 , i w Gliwicach "Rock'a Club" ul.Rynek 18) , wjazd na oba koncert 15 zeta a dochód ten zasili konto Akcji- 4 grudnia czyli w wigilię Naszej Akcji ostatni koncert - Tychy "Red Route PUB" ul.Jaskrów 2- koncert finał - 5 grudnia po wizycie w oastanim DD jedziemy się odprężyć i rozgrzać :)- RZECZY MATERIALNE czyli maskotki ,zabawki ,książki ,wózki dla lalek ,rowerki ,rolki ,czyli wszystko z czego ktokolwiek wyrósł ( jak nie u Was ti pytać po rodzinie i znajomych ) - książki przydadzą się wszystkie - obojętnie o jakiej tematyce- DLA SPÓŹNIALSKICH I TYCH CO MAJĄ TRUDNO Z KASĄ ALE NA 5-EGO DADZĄ RADĘ- o kasie pisałam wyżej- maskotki ,ksiązki czli wszystko co zmiesci sie do kufra zabieracie na miejsce zbiórki i jest dokładane do aut z prezentami ( proszę zgłaszać się wtedy do Izy - kto to dowiecie sie na miejscu:)- słodycze nie przekazujcie Izie ale zostawiacie przy sobie rozdajecie wszystkim dzieciom co zobaczycie w czasie Akcji - nieważne czy w trasie czy wjeżdżajac czy wyjeżdżając z DD - no i wiadomo dzieciom bioracym udział w naszej Akcji - wprawdzie sa małymi Mikołajami ale kto powiedział ze Duzy Mikołaj nie może obdarować Małego Mikołaja?:):):) - oczywiście rozdawanie dzieciom w drodze zostawcie dla plecaczków - a sami rozdawajcie w bramach DD ( zyczliwy aplauz jaki towarzyszy Akcji nakazuje mi pomyslec o tych co nie są w DD - lepiej żeby sie nie dostały do DD aby zobaczyć tylu Mikołajów i dostać cukierka ) jakieś maskotki w stylu Mikołajki na sprzęcie mile widziane:)bez stroju nie ma udziału w Akcji:):):) w poprzednie lata ludzie kupowali po 10 zeta gdzieś w supermatketach ja widziałam w ciucholandzie nawet strój Śniezynki - po ile - nie wiem bo była prawie północ - namiar Katowice od strony dworca PKP koniec deptaka i uliczka po lewej stronie :)...................................................................................REGULAMIN IMPREZY„MIKOŁAJE NA MOTO - ŚLĄSK” – 2010r1.Impreza pod hasłem „Mikołaja na Moto-Śląsk” odbędzie się w dniu 05.12.2010r.2.Impreza rozpoczyna się zbiórką motocyklistów w strojach Mikołajów w w/w dniu o godz.10.00 na Parkingu DH „Tesco” w Bytomiu ul.Chorzowska 86.3.Godz.10.30 - wyjazd z parkingu „Tesco”:a. Chorzów ul.Siemianowicka 58. - wjazd ok. godz.11.00 - wyjazd ok. godz.11.45b. Świętochłowice ul.Nowotki 3, - wjazd ok. godz.12.15 - wyjazd ok. godz.13.00 c. Ruda Śląska ul.Broniewskiego 8, - wjazd ok. godz.13.30 - wyjazd ok. godz.14.30 d. Gliwice ul.św.Barbary 4, -wjazd ok. godz. 15.00 - wyjazd ok. godz.15.45 e. Zabrze ul.Park Hutniczy 15, - wjazd ok. godz.16.15 - wyjazd ok .godz.17.00 f. Bytom ul. Wrocławska 45, - wjazd ok. godz.17.30 - wyjazd ok. godz.18.154.Każdy kto dołączy do udziału w imprezie, obojętnie na jakim odcinku etapu trwania imprezy – przyjmuje do wiadomości powyższy Regulamin.5.Każdy uczestnik imprezy w momencie odłączenia się od pozostałej grupy uczestników imprezy, i oddalenia się – przestaje być uczestnikiem w/w imprezy, co powoduje zaprzestanie prawnej odpowiedzialności organizatorów imprezy za tego uczestnika.6.Pojazdy uczestniczące w tej imprezie muszą posiadać aktualne przeglądy techniczne,co stanowi podstawę dopuszczenia do ruchu drogowego.7.Przejazd uczestników od miejsca zbiórki do poszczególnych DD będzie eskortować Policja.8.Nad bezpieczeństwem imprezy będzie czuwać Policja, Motocyklowa Grupa zabezpieczająca oraz Grupa Medyczna.9.Jazda odbywać się będzie ściśle wg przepisów Kodeksu Drogowego.10.Zabrania się udziału w imprezie osobom pod wpływem alkoholu i/lub środków odurzających.11. Każdy uczestnik jadący na motocyklu powinien mieć założony kask, chyba że motocykl jest wyposażony w fabryczne zapięcie zabezpieczające.12.Każdy uczestnik jadący innym pojazdem zmotoryzowanym powinien mieć odpowiednie środki zapewniające bezpieczeństwo podczas jazdy.13.Zabrania się wykonywania popisów,np.jazdy na jednym kole oraz przewożenia w ilości większej niż jest to podane w karcie rejestracyjnej pojazdu,lub w sposób niezgodny np. na pace.14.Regulamin będzie umieszczony we wszystkich możliwych środkach przekazu oraz na stronce imprezy http:/mikołaje.socjum.pl . Organizatorzy Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" 2010 :Stanisława MieczkowskaPrzemysław Reszel ( w pierwszej edycji: 2008r była jeszcze Patrycja "Mała Mi" - w drugiej: 2009r Patrycja "Mała Mi " i Marcin Kubissa - w tym roku tylko pomagaja ze wzgledu na problemy osobiste i zawodowe -ale wrócą :) dziękuję Wam Kochani ,ze jesteście nadal z nami :) ) w poprzednie lata ludzie kupowali po 10 zeta gdzieś w supermatketach ja widziałam w ciucholandzie nawet strój Śniezynki - po ile - nie wiem bo była prawie północ - namiar Katowice od strony dworca PKP koniec deptaka i uliczka po lewej stronie :)...................................................................................STAN KONTA :1.engre 20 zł2.Olo 50 zł3.Wpływy z wczorajszych koncertów 845zł minus 300 na ochronę ,którą dał lokal -zostaje na prezenty 545 zł ( w tym ekipa obstawiająca koncerty wrzuciła też do puszek koncertowych ).4. wpłata do ręki Dominatora 20RAZEM jest 635 zł Post edytowany: 24.11.2010 04:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam A jak się zapatrujecie na to aby zrobić jedno spotkanie Śląsko-Zagłębiowskich lubZagłębiowsko-Śląskich Mikołaji zwał jak zwał.Szczytny cel jak by nie było!Podziały są mam chyba nie potrzebne.Jedno Spotkanie-wszyscy się wspólnie spotykają w miejscu (A) przejazd w wspólnej paradzie do miejsca (:) skąd jedziemy do wyznaczonych Domów Dziecka.Kaskę i ewentualne dary każde miasto zbiera dla określonych Domów które chce obdarować.W każdym mieście jest jakaś ekipa która z sobą wspólnie śmiga i jak znaleźli by się chętni mogli by się przyczynić do tego że zamiast 10-12 D D na Śląsku i Zagłębiu tych Domów Dziecka zostało by odwiedzonych dwa razy więcej.Uważam tak na podstawie dwóch Mikołaji jakie powstały i w których brałem udział. Bywało różnie na drodze. Na początku było kilkadziesiąt osób a na końcu zostawało kilkanaście. Tym sposobem do każdego zadeklarowanego D D dotarło by kilkunasty MotoMikołai ale mogli by ten czas lepiej spożytkować.A nieważna dla dzieciaków jest ilość a jakość wizyty.Poza tym powinniśmy wziąć pod uwagę że przez ostatnie dwa lata pogoda była dla nas łaskawa. W tym roku jakoś jest nieciekawie przez cały sezon a co będzie w Grudniu?!Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Częstochowa i Sosnowiec mamy - zostało Bielsko i okolice i Jastrzębie i okolice. Oglądam od razu posty Zagłębia - i przyszło mi do głowy czy by nie zamiast dwóch nazw złączyc na jedną - Zagłębie dało super krótką nazwę "Dawcy usmiechu" z czapeczka Mikołaja. Na Dzień Dziecka wystarczy zmienic czapeczkę Mikołaja na słoneczko i byłaby nazwa jedna na dwie Akcje w roku.Macie kontakty na te tereny a Ci ludzie nie są tu na Forum - dajcie im cynk o Akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po wczorajszym spotkaniu dotyczącym MotoMikołajów 2010 padła propozycja połączenia obu regionów czyli Śląska i Zagłębia. Sprawa jest do ogarnięcia ale no właśnie są ale:1. Muszę mieć zgłoszone ekipy, które zajmą się akcją oraz nazwiska osób, które w danym mieście podejmą się odpowiedzialności prawnej za przejazd, kontakt z kierownikami czy dyrektorami DD i doprowadzenie akcji do końca w:Ruda Śląska - tutaj KingaKatowice - ?Bytom - ?Gliwice - ?Zabrze - ?Osoby te muszą przejąć też na siebie załatwienie papierów w urzędach oczywiście przy pomocy papierkowej ze strony głównego organizatora. (trzeba zgłosić przejazdy w urzędach, na policji, zrobić mapkę przejazdu i wyznaczyć osoby do blokowania skrzyżowań i zapewnić ochronę medyczną każdego przejazdu).Akcja byłaby pod jedną nazwą MOTOMIKOŁAJE 2010 WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.Oczywiście warunkiem połączenia jest wybranie jednego zarządzającego całością.Kasa zbierana byłaby na oba konta i połączona w całość następnie po zakupie prezentów nastąpiłoby pakowanie i wydanie paczek dzień przed akcją na każdy DD.Przejazdy planowane są ze względu na bezpieczeństwo i pogodę w danych miastach, w których się DD znajdują. Zagłębie ma w Sosnowcu.Na kontakt osób chcących się podjąć pracy czekam do końca tygodnia. Po tym terminie jeśli nie będzie chętnych zastawiamy wszystko tak jak jest bo nie zdążymy nic załatwić a czas na zbiórkę kasy ucieka.Może też tak być, że zostawiamy wszystko tak jak jest a dane miasto przyłącza się do zagłębiowskich motomikołajów i wtedy przyłączone zostaje automatycznie ale ekipa jest zobligowana do zbiórki pieniędzy na konto zagłębiowskie i podział będzie przy pakowaniu paczek jak wyżej. Oczywiście też potrzebne są prawne załatwiania związane z przejazdem.Decyzja należy do Was czekam do piątku na decyzję i zgłoszenia osób chętnych i informuję ,że uzgodniłam takie rozwiązania z Kingą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wszystko działa, byc może coś zmieniałem i w tym czasie wyskoczył taki komunikat? Jak będą jakieś problemy dajcie znać.----------c8e06e7648c2cf6d98e669136e320b9c.jpgbaner55.jpgosoby wpłacające pieniądze proszę o info jakie dane umieścić na stronie: nick, imię, nazwisko itp. informacje wysyłajcie na adres: [email protected] NA KONCERT Post edytowany: 07.11.2010 16:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hello. co tu tak cicho. Musiałem się na nowo zarejestrować bo mnie chyba usunęli. Mój przelew poszedł do zobaczenia na akcji.

wojciech68 @ 10.11.2010 00:41A można również skuterem jechać ? Pytam ponieważ jego prędkość nie jest imponująca a pod górkę to już masakra jest.
Wojciechu w tamtym roku jechała z nami stara jawa skuter i dawała radę :)no i budziła największe zainteresowanie.Pozdrawiam i lewa w górze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.