Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedziela 22.08.2010


Rekomendowane odpowiedzi

Na niedzielę plan mam na poranną wycieczkę przez górskie tereny południowych sąsiadów. Z Zabrza planuję ruszyć ok godziny 4-4:30. Oczywiście przy zapowiedziach złej pogody wyjazd odwołuję, bo nie chcę powtórki z zeszłej niedzieli :-/Cienki bolek w jeździe jeszcze jestem, sprzęt mam słaby, więc tempo będzie raczej spokojne i odpowiednie dla początkujących i słabych maszyn - mam ledwo trochę ponad 1000km doświadczenia od powrotu na dwa kółka. Ruszam spod stacji Bliska w Zabrzu na Wolności przy Lidlu (Zaborze). W razie potrzeby kolejny punkt można zrobić w Mikołowie np przy Auchan. Kolejny punkt będzie prawdopodobnie w Bielsku-B. - tam mam nadzieję dołączy się ktoś z Beskidzkiej Grupy Motocyklowej. Chętnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczosrs @ 18.08.2010 10:35lecisz sam czy z plecaczkiem ? Zgłosił sie juz ktoś chętny ?
Lecę sam. Plecak niestety niezbyt chętny do jazdy na tylnym siedzeniu - nawet nie da się zaciągnąć do sklepu po ciuchy :-/ Twardo czeka aż zda prawko i chce sama jeździć. Może to i dobrze ;)Czekam na potwierdzenie od dwóch znajomych. Do tego z forum BGM kilku się zadeklarowało, że jeśli pogoda nie nawali to dołączą w Bielsku-B. i już gdzieś na trasie po słowackiej stronie.
bastek79 @ 18.08.2010 10:49w jakich godzinach planujesz powrót ?
Chciałbym być max na 14, ale zakładam, że może się przeciągnąć do 15-16, bo trzeba się zatrzymać coś przekąsić itd. Nie zamierzam zwiedzać żadnych ruin, zamków itp - o ile coś takiego po drodze w ogóle jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek79 @ 19.08.2010 16:22w jakich godzinach byłbyś w Mikołowie np przy Auchan?w sobote w godzinach popołudniowcyh potwierdził bym ci SMS'em mój udziałmoże będzie jeszcze 1 maszyna. Najbardziej pasowało by mi się podpiąć własnie w okolicach Mikołowa.
Zakładając, że z Zabrza wyjadę o 4:30, to wg google maps przy Auchan byłbym o 4:55.Na razie mam potwierdzone dwie maszyny znajomych:1. Kawa KLE (ja)2. Suzuki GSX-R (z plecakiem)3. Yamaha FJR 1300Te 3 sztuki wyjeżdżają spod Bliskiej o 4:30. Oczywiście bywa różnie. Ja miałem mieć już dzisiaj odbiór moto z serwisu, a tu jeden telefon "jest problem" - ale tylko dodatkowo klocki do wymiany. Drugi telefon, myślałem że wołają po odbiór, a tu "jest problem" :-/ Okazało się po założeniu nowej opony, że ta trze o wahacz - jakiś fachman w niemcowni zakuł łańcuch na 106 ogniw zamiast 108 i ostatecznie zakończyło się na tym, że na szybko zamawialiśmy jeszcze kompletny napęd. Mam nadzieję, że dalej już będzie bez problemów :-/ Post edytowany: 19.08.2010 21:39----------No to jak? Kto chętny? Pogoda jak widać za oknem cud, miód i orzeszki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd aktualny. Plan jest mniej więcej taki:4:30 wyjazd z Zabrza (stacja Bliska, Wolności 508 przy Lidlu) -> 4:55 powinniśmy być przy Auchan w Mikołowie (co najmniej jedna osoba ma czekać)5:00 wyjazd z Mikołowa -> kolejny punkt B-B Lotos (będą na nas czekać), google maps liczy to na godzinę, Targeo na 50min, więc teoretycznie będziemy tam ok 5:50-6:00. 6:00-6:10 wyjazd z Bielska -> 25-30min mamy do Jeleśni - tam od 6:40 ma czekać kolejny jeździec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.