Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motocyklove.pl


_unknown_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Przykro mi że klient był nie zadowolony z powodu terminu dostawy,zdarza się że zamawiacie części które są w lousie ale tylko wirtualnie gdy ja jadę do hamburga po towar mówią mi ze czas to 3 tygodnie bo część np tuningowa obudowa silnika do xt 1200 jest sprowadzana właśnie przez Louisa z USA.

Myślę ze jedna negatywna w części opinia nie zrazi was do zakupów u nas mamy ponad 2 tys zadowolonych klientów i około tysiąca w tym roku w sklepie internetowym.Oczywiście pozytywnych opini ze jesteśmy jednym z najszybszych sklepów to nikt nie napisze bo pozytowow się nie wystawia tylko negatywy.Chciał bym jednak przeprosić za tamten termin i wytłumaczyć się tylko tym mogę że wtedy akurat budowaliśmy sklep rzeczywisty w szczecinie i rzeczywiście było trochę bajzlu :) Testujcie teraz i proszę odrazu piszcie na forum żeby było jasne.I proszę jakiegoś mojego klienta a by sam opisał inną sytuacje bo wiem ilu ludziom życie uratowałem przed wyprawą gdy na ostatnią chwile ściągałem dla kogoś stelaże lub kufry i wszystko się udało.

pozdrawiam i zapraszam na zakupy ! ponczeq

www.motocyklove.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z promocji aby trochę zrobić prezent komuś to dziś wszedł kombinezon za połowę ceny Louisa :)

http://www.motocyklove.pl/pl/p/Kombinezon-skorzany-Vanucci-ART-XI-czarno-granatowy-PROMOCJA/3865

ostatni i na pewno długo wisiał nie będzie :) klient zapłacił zaliczkę i go nie odebrał dlatego my już na nim zarobiliśmy :D rozmiar 48

zapraszam ponczeq

www.motocyklove.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.