Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stowarzyszenie motocyklistów polskich


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Tazzman @ 21.08.2010 13:10.... teraz po prostu szukamy czlonkow (jak najwiekszej ilosci osob), ktora i tak pewnie ch.. bedzie robic ale fajnie bedzie pokazac wszystkim, ktorzy z nami rozmawiaja ze jest nas np 400 i caly czas dolaczaja nowi.....
ech..."jestem członkiem Stowarzyszenia i należy mi się szacunek...ty, młody a kto nie jest??"jedno zdanie które zburzyło całą elitarnośc przynależenia do Stowarzyszenia. jak łapanka ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w polityce?porownajmy to do stowarzyszenia.15 osob, ktore bedzie w statucie jako zalozyciele juz jest, kazda z tych osob ma jakies swoje zadanie.Kolejne 100 osob jest i powiedzmy ze kazdej z tych osob zostanie wkrotce przydzielone zadanie krotkoterminowe..pozostale osoby sa potrzebne i beda wypelniac jakies tam mniejsze obowiazki lub po prostu beda, aby zapewnic sile..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman @ 28.08.2010 22:38a jak jest w polityce?.....
no własnie zły przykład wybrałeś ...ok. pisałem ci już, że jestem "za". tylko uważam, że pewnych rzeczy nie chlapie się publicznie tym bardziej jako prezes. zorganizujesz jakąś szczytną akcję, wciągniesz innych a cwaniak z drugiej strony znajdzie ci tę twoją wypowiedź i bez wysiłku zdeprecjonuje twoje dokonania jako przedstawiciela grupy "w której wszyscy ch*ja robią"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie bede prezesem i nie chce byc.po 2 to, ze obecnie zbieramy osoby, to nie znaczy ze sie przyjmie wszystkich jak leci.po 3. jak sie zorganizuje jakas szczytna akcje, to nie bedzie zasluga 1 osoby tylko calego stowarzyszenia - niewazne czy akurat w tym momencie ktos cos zrobi czy nie.. geneza calego stowarzyszenia bedzie to, ze wszyscy maja takie samo prawo glosu, niewazne od funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - zamiast jojczyć i marudzić - trzeba działać !!! Jest takie arabskie powiedzenie - pies szczeka a karawana idzie dalej :PNie zwracaj uwagi na malkontentów - tacy nic nie robią poza marudzeniem.Mając osobowość prawną - można więcej zdziałać .. czasy partyzantów i styropianowców już za nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po ptokach. fajnei ze forum troszke odżyło. teskniłem za starymi przepychankami obelgami i innymi tego typu klimatami. aha podobał mi sie text o krzyzu. " po ktorej jestes stronie. krzyza czy żydokomuny" hahahahahaha/ PO ŻADNEJ BO TO WSZYSTKO W DUPE JEBANE MATOŁY KTORE ZAMIAST ZAJĄC SIE PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI TEGO KRAJU BIJĄ PIANĘ NAD PIERDOŁAMI KTÓRE NIE MAJA TOTALNIE ZADNEGO ZNACZENIA. Bo co to ma do rzeczy gdzie stanie krzyz.dzieki i sory za offtopaA co do samego stowarzyszenia to kazde jest wskazane bo cos sie dzieje. widac ze jest kilku zapaleńców ktorzy temat opłat za autostrade traktują ambicjonalnie - i dobrze niech ekipa lobbująca troche sie powkurwia na "kowalskiego" ktory tez w tym kraju coś znaczy a nie jest tylko do nabijania im kabzy. nie wstąpie w szeregi bo nie mam czasu i za specjalnie ochoty ale bede sledził poczynania w/w. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart_b @ 02.09.2010 23:25fajnei ze forum troszke odżyło. teskniłem za starymi przepychankami obelgami i innymi tego typu klimatami. aha podobał mi sie text o krzyzu. " po ktorej jestes stronie. krzyza czy żydokomuny" hahahahahaha/ PO ŻADNEJ BO TO WSZYSTKO W DUPE JEBANE MATOŁY KTORE ZAMIAST ZAJĄC SIE PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI TEGO KRAJU BIJĄ PIANĘ NAD PIERDOŁAMI KTÓRE NIE MAJA TOTALNIE ZADNEGO ZNACZENIA. Bo co to ma do rzeczy gdzie stanie krzyz.dzieki i sory za offtopaA co do samego stowarzyszenia to kazde jest wskazane bo cos sie dzieje. widac ze jest kilku zapaleńców ktorzy temat opłat za autostrade traktują ambicjonalnie - i dobrze niech ekipa lobbująca troche sie powkurwia na "kowalskiego" ktory tez w tym kraju coś znaczy a nie jest tylko do nabijania im kabzy.nie wstąpie w szeregi bo nie mam czasu i za specjalnie ochoty ale bede sledził poczynania w/w. powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po 5. Moheriada motocyklowa?Załóz klub do walki z wszystkimi przeciwnościami losu które spotykaja motocyklistów w codziennym "życiu".Ktos mądry juz napisał, że z wiatrakami nie wygrasz.(ma racje) Ktos madrzejszy powie Ci że "tam gdzie zboże mielą, kasa leci."powodzenia! (szczerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.