Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebuje jakiejs rady :)


boczek59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na poczatku.Jestem tu nowy i jeszcze nie obylem sie z wszystkim na forum, choc nie jest to moje pierwsze forum na motox tez jestem.Wracajac do tematu mam lekki dylemat w kupnie motoru i wiadomo ze sam musze sobie odpowiedziec na pytanie ale prosilbym was o opinie mianowicie do rozdysponowania mam ok 6tys zl a pod uwage biore enduro bardziej w teren jak dr350 klx 250/300 i podobne oraz enduro ale bardziej szosowe tzn Aprilie Pegaso 650ie z 2002r na wtrysku jak juz nazwa mowi, jechalem na tej aprili po drodze z kamienia i fajnie bylo co prawda na dr przejechalem sie jak sie to mowi po placu, i mam dylemat ktory wariant wybrac czy enduro bardziej w teren czy enduro bardziej turystyczne, troche czytalem i dowiedzialem sie ze Pegaso daje sobie rade w terenie wiadomo nie ciezki skoki odpadaja ale bloto(mniejsze), lasy, ilesne drozki czy bergi na kopalni daje rade wiec prosilbymwas o wypowiedzenie sie, co do enduro w terenie to chcialbym zeby byl zarejestrowany bo do pracy bym dojechal i gdzie kolwiek(tylko pozniej problem z oponami - kostka szybko sie zuzywa wiec byla by jakas w miare na teren i droge) albo poprostu komplet kol.w przeszlosci mialem motorki jak bylem mniejszy to wiadomo standatowe tam jakies pyrkawki a z takich powazniejszych to mtx 80, a ostatnio to rm 250 full cros, wiec doswiadczenie jakies mam. powiem wam jeszcze tyle ze jak patrze na Pegaso np ta:http://allegro.pl/item1154382820_aprilia_pegaso_650.html to chce aprilie bo mowie sobie troche w terenie da rade i na drodze rowniez Chodz nie ta chce kupic tylko innaale jak patrze np na zdjecia z terenu (np z tego forum tytul enduro cross) to wtedy chce bardziej w teren wiec juz sam nie wiem.Was prosze (uzytkownikow dr,klx pegaso) o napisanie jak jezdzicie w terenie na tych motorach jak wyglada z drogami itp Z góry dziekuje ----------i co pomoze ktos :( ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.