Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07.2010 II-gie Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów - Skrbeńsko 2010 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

victoryMP @ 31.07.2010 22:29sylwia.pogoda nie dopisala.bardzo chcialem przyjechac.moze jutro sie spotkamy?mnie poznasz bo mam na moto moje imie.jak mnie znajdziesz to to jestem do dyspozycjipozdrawiam.do jutra
A co na to Łukasz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim w imieniu właścicieli Cafe Baru Relax w Skrbeńsku (Panśtwo Jergas) jak i swoim i w imieniu sponsorów za tak liczne przybycie na imprezę :)Jak zapewne słyszeliscie podczas trwania imprezy , przybyło ponad 120 motocykli ( 120 motocykli zarejestrowano na wjeździe ) wiadomo potem już nie wszyscy byli wpisywani, czyli reasumując - było nas sporo jak na takie małe Skrbeńsko :)Daliście radę w konkursach :( mam nadzieję , że za rok nie będzie trzeba tyle razy przypominac i zachecać do udziału w zabawie ;P .. na razie Wam wybaczam...bo pewnie objedzeni byliscie tym swojskim fetem i ogórkami ;P Dziękuję Lepianowi za pomoc w organizacji imprezy !!! Oraz chłopakom z WRM którzy licznie przybyli do Skrbeńska oraz sąsiadom z Czech za dużą pomoc przy paradzie :) Mogłabym tak pisac i pisać ... nie sposób wymienic ludzi którzy się włączyli jakąkolwiek pomocą w tą imprezę :) DZIĘKUJĘ !!! Filmik ze Skrbeńska montuje kolega Sławek, jak tylko będzie gotowy na pewno pojawi się w tym temacie .Cóż mogę dodać ... do zobaczenia za rok w tym samym miejscu :) P.S.: VictoryMP - no jakby co zapraszamy do Damiru ;)Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze ,Sylwia i Łukasz Damir-Team----------Już są dostępne pierwsze fotorelacje :http://www.wrm.org.pl/249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.