Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rybnik, Gliwice, okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Taak, jezeli tylko nie będzie bardzo lało !!!!Zapraszam chętnych !Wariant A - lekko pada - jedziemy do Rybola do Fokusa na wystawę Harley'a, potem kawa :) integracyjna a pózniej trochę pochałasujemy po rybniku i do domciu na kolacjęWariant B - pogoda słoneczna - Fokus/Harley i przez Gorzyce do chałupek, po drodze w zajeżdzie nad odrą/Olza kiełbaska z grila i omówienie planów na przyszłośćWariant C - wasze propozycje Pasuje !!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d1abol @ 21.08.2010 12:36Trzeba bylo przyjechac, byly i plastiki :) Ja wracajac z Wodzia chyba cos uszkodzilem na tym pieprzonym wybojowisku zwanym Wodzislawska... zaczelo mi cos stukac w tylnym kole, mam nadzieje, ze lozysko sie nie posypalo ;)
to pisałem z wojo. mowił że tempo spokojne.. nei chciałem meczyc mojej kochanicy... :P ale dzis chetnie tez pośmigam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d1abol jeśli mówisz o tym zjeździe z popielowskiej tam co potem na światłach ostro hamowałem... w jednym momencie myślałem ze wyskoczę... autem to zawsze jade marginesem... tak a propo łożyska czy czegoś innego stukającego, jakby ktoś potrzebowała warsztatu to pisać... znaczy sie mam nie najgorzej wyposażony garaż :) a wogóle to dzieki za wczorajszą rajse ;) mi tam tępo jak najbardziej odpowiadało pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec gdzie dokladnie to bylo, na pewno zaraz przed Rybnikiem, jedna z tych wielkich gorek, w kazdym razie dalem dupy bo auta zjechaly na prawa strone to pomyslalem, ze szybko przeskocze przed nie bo troche mi sie spieszylo... i niestety to byl blad, wszyscy omijali te dziurska. Wdupilem sie na takie koleiny ze prawie mnie z siodla wystrzelilo. Przypuszczam, ze na tym odcinku cos sie posypalo. W Niedziele poogladam moto, najwyzej sie do Ciebie odezwe jezeli oferujesz pomoc.. ja jestem na etapie przeprowadzki i wszystkie narzedzia mam w rozsypce. Post edytowany: 21.08.2010 13:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to dokładnie ten odcinek -górka popielowska ja zrobiłem to samo i też myślałem ze mnie w kosmos zaraz wystrzeli... - tam sie właśnie dobrze jedzie marginesem tak jak tamte auta.. to jak co, daj znać, co prawda opał na zime sie zbiera i "troche" puszek leży gdzie nie gdzie ale ogolenie aktualnie warsztat wolny tak ze nie widzę przeszkód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to osobiscie wolalbym ta krotsza trase... i tak na 15.30 moge sie zjawic na Rudzie, +/- ilu nas bedzie? Post edytowany: 22.08.2010 14:27No nic, jakby co to zjawie sie o 15.30 i poczekam troche, jak nikt nie przyjedzie to polatam troche po Rybniku :)----------ktos sie jutro wybiera polatac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingus1985 @ 24.07.2010 20:18koledzy powiedzcie, czy trase 1200km mozna pokonac na jeden raz? czy ktos juz probowal?nie chodzi mi o jakiej gorski drozki itp.itd. tylko o trase PL-NL non toper autostrada...
Da się, tyle właśnie zrobiliśmy z żoną na 2 moto trasa Bytom - Zadar (Chorwacja) równe 1200, troche zmęczeni ale dało radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.