Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

OKI HOP ATAKUJ PUKI JESTES MŁODY I ATRAKCYJNY ;)

Piniodh niektórym panom w naszym wieku to zostają tylko wspomnienia :P:D A ja non-stop jak to mówisz ,,atak" ;) Będe zmieniał sprzęta za niedługo mam coś na oku ciężejszego bo z tym moim Gas Gasem nie daje rady za wciekły dla mnie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piniodh niektórym panom w naszym wieku to zostają tylko wspomnienia :P:D A ja non-stop jak to mówisz ,,atak" ;) Będe zmieniał sprzęta za niedługo mam coś na oku ciężejszego bo z tym moim Gas Gasem nie daje rady za wciekły dla mnie :(

kup odemnie mandaryne dam ci na raty jest nowe serce i rozruch ale by ludziska gadali jak co to dam ci sie karnac ja juz pochytałem bakcyla i tez mysle jak nastapi wolnosc to was zaskocze :blink:;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca gdzieś około 19 powinniśmy być już w Tworogu Małym koło lasy a w którym miejscu to podam Tobie nr.tel.na Pw.do mnie to możesz dzwonić :) Będzie mała imprezka bo jedna koleżanka Desire obchodzi tam urodziny przy okazji ;):D

Ok. nr mam już zapisany. Nie wiem jak z piątkiem, ale w so i nd się meldujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca gdzieś około 19 powinniśmy być już w Tworogu Małym koło lasy a w którym miejscu to podam Tobie nr.tel.na Pw.do mnie to możesz dzwonić :) Będzie mała imprezka bo jedna koleżanka Desire obchodzi tam urodziny przy okazji ;):D

Uwaga!!! Z przyczyn technicznych i niezależnych od sytuacji musimy przełożyć impreze w dniu 15-17 czerwca na inny termin,przepraszam za zamieszanie. Wszelkie pytania odpowiem telefonicznie ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na rekonesansie w Winowie. Tor petarda, za 40 zł latasz cały dzień. Prócz nas jeżdiło 4 gości i o od czau do czasu ktoś wpadał na rundę lub dwie tak że nie ma strachu żę cię staranują lub wylondują na głowie.

Poligonu nie zjeżdziłem całego, generalnie tłok, quady, motory, terenówki. Wszyscy jeżdzą jak chcą i którendy chcą, łatwo o czołówkę za winkla.

Plan działania i parę fot w linku.

http://www.sports-tracker.com/#/workout/ktmexc400/59n2tc7ei61tehmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor niezły, a was też spora grupka ludzi na pomarańczowych sprzętach ;):D My pojeżdziliśmy sobie po dolomitach potem kierunek Piekary przejazd przez Bytomke no i kierunek Ajska,dom browarek oto cała nasza wyjazdowa niedziela :) W sumie 98km terenem zrobiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.