Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VTX 1300 2003rok Retro-- Gasnie w korku....


sprytny78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie dzieje z tym forum, że znikają wątki ale są tytuły...Moto gaśnie podczas jazdy po mieście, zwłaszcza kiedy jest ciepło.Wczoraj tak sie działo i nie chciał odpalić przez 5 minut ale po 5 minutach odpala jak ta lala...Olej jest nowy, świece nowe, żadna lampka sie nie zaświeciła. Rozkręciłem wczoraj licznik z kontrolkami ,są tam diody ale nie widać żeby była spalona...Raz zgasł tak ze nawet rozrusznik nie chciał kręcić ale po 5 minutach znowu odpalił. Podczas jazdy na trasie nic się nie dzieje, sytuacja dzieje sie tylko podczas bardzo wolnej jazdy. np w korku, mimo że wiatrak się uruchamia i jest płyn w zbiorniczku(na dolnym poziomie,dziś doleję..)O co kaman??? Post edytowany: 12.06.2010 08:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To silnik z jednym gaźnikiem?Silnik gaśnie nagle, może przerywa, a może słabnie spadają wolne obroty a potem gaśnie? Gaśnie tylko na wolnych obrotach czy na średnich też?Dobrze byłoby gdybyś pa takim zgaśnięciu, wykręcił świece i sprawdził jej wygląd, pomogłoby to w ocenie przyczyn. Po takim zgaśnięciu rozrusznik kreci tak samo szybko silnikiem jak na zimno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zwiedziłem nasze kochane, beskidzkie góry, jakies 300 km i nic się nie działo. Nawet dla PRÓBY stanąłem gdzieś na stacji i moto chodziło jakies 15 minut.....i nic, chodziło dalej.Zatem myślę że to kwestia raczej ciepła tzn gorrrąca.Może jest jakis moduł który odcina zapłon kiedy jest mu za ciepło???Licho wie...Dam znać jak znowu będzie ciepło bo dziś aura nie sprzyja motonitom....Ps: motocykl gasł podczas dodawania gazu, nawet nie wiem kiedy by zgasł bo może i by chodził z godzinę ale gasł właśnie wtedy kiedy gazowałem celem ruszenia...Rozrusznik kręcił normalnie, raz się tylko zdarzyło(podczas korka na TG)że jak zgasł to nawet rozrusznik nie kręcił ale po 5 minutach wszystko grało i poliło jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.