Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

buell kupno


greenmack

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motorownia.net/motocykle/buell%2705/slides/buell%2012.html czy ktos juz kiedys mial do czynienia z tą firmą?moto juz ogladalem 2 razy i ogolnie jest ok ale:-jest zmieniona kiera, owiewka, mocowanie gorne lag_wszystko z innego modely S- wie ktos moze czy te silniki wychodzily z fabryki z widocznym silikonem widocznym na laczeniach czy jest to efekt grzebania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po strzale on jest i do tego przyznaje sie sprzedawca.lagi jednak sa z tego modelu jak i dolne mocowanie tych lag do ramy.cena jest juz duzo nizsza niz ta podana na stronie.ponoc bylemu wlascicielowi we Wloszech pracownik serwisu gdzie byl oddany moto na jezdzie ''probnej'' cos poszlo nie tak i był szlif. moto zostalo odkupione przez w/w serwis i tak wlasnie poskladane. dzisiaj bylem i jechalem tym potworem i wedlug mnie jest wszystko ok ale mam zbyt male doswiadczenie z tego typu maszynami i moge sie mylic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie tez zrobil bardzo dobre wrazenie az w szoku bylem ze tak mozna do klienta podejsc. Zawsze jednak mialem duzo inne wspomnienia z handlarzami i jest to dla mnie dziwne troche musze przyznac.Pan pelna profesja, wyjdzie poogladac,pogadac o dup.. marynie, kawa herbata i inne;p...Wydaje sie uczciwy albo bardzo chce sie tego sprzeta pozbyc bo wiadomo ze sprzet to raczej niepopularny;p....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od Marcina kupiłem moje 2 poprzednie motocykle (f2, f4i)jak rowznież 3 moich znajomych zakupiło od niego swoje sprzęty i zaden z nas nie powie złego słowa na zakupione u niego moto) ,a po kolejne tez do niego bede w pierwszej kolejnosci uderzał bo ufam gosciowi jak zadnemu innemu sprzedawcy, gość jest naprawde uczciwy i nie jest to typ sprzedawcy ktory wciska ludzią poskładane z kilku sprzetów trupy, jezeli moto jest po jakis przejsciach zawsze informuje klienta co sie danemu sprzetowi stało . Cholera wyszło jakbym robił mu jakąs krypto reklame ;p ale bez kitu gośc jest jednym z nielicznych uczciwych sprzedawców w tym kraju wiec napisałem jakie mam o nim zdanie. Post edytowany: 04.06.2010 20:39 Post edytowany: 04.06.2010 20:39 Post edytowany: 04.06.2010 20:42 Post edytowany: 04.06.2010 20:44 Post edytowany: 04.06.2010 20:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.