Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DNI BĘDZINA do ORGANIZACJI!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość współtworzenia DNI Będzina i pilnie potrzebuje pomocy.Jak ktoś zna dobrze zorganizowane np ekipy stuntowców lub kluby chcące coś pokazać to proszę o kontakt. Chce aby w tym roku na Dniach Będzina był ogień jeśli chodzi o moto. No i będziemy mieli okazje pozbierać pieniądze na szczytne cele- domy dziecka. Chętnych do współpracy zapraszam!!!-) mój telefon 790 459 844 Robert. Dni Będzina 12-13 czerwiec. Post edytowany: 11.05.2010 09:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert powiem ci szczerze ze ciezko bedzie ci cos zorganizowac i sciagnac kilku naprawde dobrych stunterow ktorzy beda chcieli za free pokazac sie przed wieksza grupa ludzi.Sprobuj podjechac piatek , sobota , niedziela na szopki - spotkasz tam pewnie luleja i kilka innych osob . Moze uda ci sie ich namowic na "trening" na zamknietym odcinku drogi w Bedzinie.Sprawdz sobie czy w tym terminie nie ma jakiejs grubszej imprezy motocyklowej typu bielawa itd itp Bo wtedy juz zupelnie kiszka - nikt nie przyjedzie do B-N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapele fajne są już pozałatwiane pokazy sztuk walki a i z moto zaczyna się coś dziać, do wtorku mam termin zgłoszenia więc jak ktoś jeszcze chce być na plakatach zapraszam-) nie jest źle chociaż przydałoby się wiecej moto ale damy rade.Jak już będe po ostatecznych ustaleniach info puszcze.Pozdrawiam!!! Post edytowany: 16.05.2010 22:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poldek, taki maly off topic wrzuce....Przy tym urzedniczym betonie w UM Bedzin to ja z calego serca zycze Ci powodzenia przy realizacji jakiegokolwiek pomysłu (bez sarkazmu)Przy okazji pozdrawiam "pamiom" "naczelniczkjem" wydzialiku ewidencji ludności -> to jest chyba najlepszy przyklad betonu zbrojonego :>PS. Gdzie mozna jakiekolwiek info o dniach Bedzina znalezc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Field. Dziś dopiero idą plakaty do drukarni, info na pewno zapodam w następnym tygodniu takie konkretne bo w piątek jeszcze dogrywam sprawy koncertów itd-) Powiem w tym roku nie jest źle, coś jednak wyjdzie, wiele już udało mi się pozałatwiać-)) "może przez wybory"hahaha, ale najważniejsze że jednak się uda.Pozdrawiam !!!!Info w poniedziałek wtorek-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM!!!! Będą motocykle na Dni Będzina! impreza odbędzie się 12-go czerwca od godziny 17tej. Teren zlotu to rejon Szkoły Muzycznej i oraz boisko Szkoly Podstawowej naprzeciwko Szkoły Muzycznej. Będą atrakcje dla dzieciaków i nie tylko-) kwestie nagród itp nadal dogrywane mam nadzieje ze ten tydzień dopnie juz wszystko, wiec konkretniej napisze ale jedno jest pewne-w tym roku beda motocykle na Dniach Będzina!!!Zapraszam wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Bardzo się ciesze że przyjedziecie. Udało się na te Dni Będzina wkręcić impreze motocyklową-to będzie zaczątek zlotu w Będzinie na Dni Będzina. Ma to się wpisać już w coroczne Dni naszego miasta i o to mi chodziło.Chce żeby będzin był przyjazny motocyklom i na razie udaje się. Ile ludzi będzie to dokładnie nie wiem mam nadzieje że będzie wiele maszyn. Kończe jeszcze załatwiać stunt-chłopaki nawet z Tych chcą występować-wiec ciesze się strasznie. Będą też moto z RR MC Będzin tak że będzie ok-) Jeszcze raz zapraszam wszystkich!!!!!----------Uwaga- na Dni Będzina bedą motocykle, będą również samochody wyścigowe, a przed naszą imprezą będą pokazy Straży Ochrony Kolei-pokazy tresury psów służbowych i mają jeszcze jakies niespodzianki wiec na pewno będzie ciekawie, w sumie od godziny 15tej bedzie sie coś działo na a po nich my wejdziemy-motocykle-) mały pokaz stuntu też ma być.Jeszcze raz zapraszam-)))----------http://www.bedzin.pl/default.aspx?docId=17192&newsId=2173&templId=8Podaje rozpiske co się będzie działo, myśle że warto przyjechać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poldek widzialem cie ;] z laską śmigałeś na ninjy od zamku do sp :Dnie wiedizlaem ze to ty. przyjechalimy za wczesnie i o 18 poszlimy w hate bo nie wiedzielismy o ktorej sie zaczyna i sie nie podobało ;/kuurr ;/ a wgle wieeelkie minusy były:Zamiast zrobić coś w jednym miejscu to to było porozrzucane i ludzie nie wiedzieli gdzie isc mało zorganizowane to itp.weźcie to za rok ogarnijcie w JEDNO MIEJSCE.!A nie ;/ najlepiej jakiś super wielki plac gdize sie wszytko zmiesci !Plusy to że było na co popatzreć bo dwójka chłopców na gumie latała po boisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze są trudne, nie narzekaj crossu. Wszystko jest ciężko zgrac w czasie, ale spotkanie się odbyło i chłopaki pokazali stunt, a i MC dopisali było na co popatrzeć. Myślę Poldek,że za rok będzie więcej atrakcji i ludzi też. Na zlocie Zagłębiowskim na pewno nas nie zabraknie. Pozdrawiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby chwilę przed zaplanowanymi pokazami, nie posypał się sprzęt to byłoby ciekawiej, mało ludzi generalnie no i właśnie trochę za bardzo porozrzucane. Po prostu lepsza reklama i dużo wcześniej żeby to było ogłoszone w lokalnej prasie i na pewno za rok sporo więcej osób będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.