Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek k. Poraja


alus123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisaj jadąc do cze-wy przez Poraj (jechałem z ojcem samochodem) zobaczyłem jak dla mnie widok makabryczny . Może troche przesadzam ale nigdy czegoś takiego nei widziałęm na własne oczy. Motor wbity w taksówke motocyklista leżał zaraz za samochodem głową w strone jezdni , powykrecany ... Samochód w który uderzył to taxi coś typu VW sharan a motcykl to dokładnie nie wiem ponieważ nie mogłem rozpoznać po przez zniszczenia lecz wygladało mi na malowanie Yamahy Kolor niebieski. Wie ktoś może co z motocyklistą ?? zna go ktoś ?? po takim opisie może nie idzie za dużo wywnioskowac no ale... Ogólnie musiało się to stac tuż przed moim przejazdem tam poniewaz karetki , policji nic nie było a widziałem że ktoś tam dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja potwierdzona : Wypadek śmiertelny :)(( zginoł Kludzio . http://www.yrc.fora.pl/pamietamy,75/dzis-27-kwiecien-2010r-odszedl-nasz-przyjaciel-kolega,656.htmljaa osobiście go nie znałem. Lecz moi kumple znali. :) w linku widać motocykl oraz opis. Jednak to bylo tam masakryczne. Nie tylko mi sie tak wydawało ;( [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia strasznie slabej jakosci jednak z tego co widac, to zniszczenia nie sa takie wielkie, co za tym idzie chyba szybko nie jechal.. Zakladam, ze chlopak niestety nie trafil na maske tylko na drzwi? Byl chociaz ubrany jak trzeba? Pytam bo jak juz mowilem, stan motocykla nie wskazuje na zawrotna predkosc, a skonczylo sie tragicznie.. Moze ktos cos wiecej bedzie wiedzial.No i taksowkarze... druga grupa ludzi w puszkach, po TIRowcach i bucach w dostawczakach na ktorych nalezy szczegolnie uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak z tego co ja się zorietowałem (a raczje bylem w szoku) to uderzenie było w przód i raczje trafił na maske (leżał za samochodem). Co do ubrania nie przyjżałem się a dokładniej raczej bylem tak przerażony że nie zdążyłem tego spamiętać . Chłopak miał 16 lat !!! powiem szczeże że sam jestem w podobnym wieku i dalo mi to sporo to myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.