Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Pegaso 650


Dadario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...Jest problem, posiadam aprilkę jak w temacie z 99roku. No i niestety od grudnia mam z nią problem.Główny jest taki że nie pali jak powinna...od początku...w zeszłym roku jeszcze zgasła mi z powodu braku paliwa i w trakcie jazdy jeszcze przełączyłem na rezerwę i zapaliłem na pych jeszcze z rozpędu...zapaliła, przejechała może jakieś 2km i zaczęła szarpać, strzelać w tłumiki no aż w koncu umarła. Nie zapaliła już potem. Po kilku dniach odpaliła ale na krótko, strzelając i gasnąć...Więc do serwisu z myślą że gaźniki ewentualnie świeca.Wymienili świecę, filtr powietrza(nadszedł jego czas) wyczyścili gaźniki i wyregulowali. Odpaliła normalnie pochodziła kilka(kilkanaście) minut i sama z siebie zgasła...Później znów te same obawy co wcześniej. Gaśnięcie i szarpanie. Znów gaźniki poszły w ruch, czyszczenie wymiana zaworków iglicowych(było podejrzenie że mogą sie zawieszać) poskładanie i znów to samo...Kontrola połączeń na elektryce...kicha nic nie dało...Kolega z forum mający ten sam model podjechał i pożyczył moduł zapłonowy dla sprawdzenia no ale niestety nic nie dało..Więc teraz moje pytanie/prośba. Jest ktoś kto z doświadczeniem w tej materii który byłby w stanie pomóc w rozwiązaniu mojego już teraz gigantycznego problemu??Ewentualnie czy jest serwis motocyklowy który podjął by się naprawy maszynki. Do tej pory już maszyna stoi ponad 2miesiące w serwisie w którym powoli kończą się pomysły na naprawę. Nigdy nie słyszałem złej opini na temat tego miejsca no ale każdy może mieć bogatrze doświadczenia więc dlatego zwracam sie z prośbą do ogółu...Ktokolwiek może i chce pomóc to prosze o wiadomosc na Priva lub Telefon 501956717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i można temat zamknąć...maszynka ruszyła...powód całego zamieszania i stresów "przełamany" kabelek w wiązce...mała rzecz a amęczy :-P dziękuję zainteresowanym i chętnym do pomocy za wszelkie rady...mam nadzieję ze nie będę musiał już korzystać z tego działu :-)Pozdrowienia i do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.