Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

...dla pana...


Kwicol88dioboL

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nadzije ze to do kogo to kiruje jest ze slaska pozdrawiam pana co wczoraj wjechal w muj zaparkowany motocykl na czestochowie(biala cbr600f2)wjechal w niego przewracajac go nie podnoszac go odrazu ucikl tak powiedzialy mi osoby co to widzialy zero zainteresowania...dziki niemu ma do pomalowania owiwka wymiana migaczy leko skrzywiona kera i stopka naprawde dziki jests zwyklym h... i dzikuje osoba co staly z boku zero reakci nie moje moto to p... to wielkie dziki:) jak cie keidys chyca w co watpia chyba ze ktos na goze wyslucha mojej modlitwy to jusz zakokonczyles swoj zezon...sorki za bledy...ale i tak wczorajszy dzin udany zajebiscie bylo pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwicol88dioboL @ 19.04.2010 12:39witam mam nadzije ze to do kogo to kiruje jest ze slaska pozdrawiam pana co wczoraj wjechal w muj zaparkowany motocykl na czestochowie(biala cbr600f2)wjechal w niego przewracajac go nie podnoszac go odrazu ucikl tak powiedzialy mi osoby co to widzialy zero zainteresowania...dziki niemu ma do pomalowania owiwka wymiana migaczy leko skrzywiona kera i stopka naprawde dziki jests zwyklym h... i dzikuje osoba co staly z boku zero reakci nie moje moto to p... to wielkie dziki:) jak cie keidys chyca w co watpia chyba ze ktos na goze wyslucha mojej modlitwy to jusz zakokonczyles swoj zezon...sorki za bledy...ale i tak wczorajszy dzin udany zajebiscie bylo pozdrawiam wszystkich
A tys sie czegos spodziewal , ze ktos tobie pomoze albo powie co za H zniszczyl sprzeta i s........l? Chlopie obudz sie i przestan marzyc i liczys na pomoc pseudo motocyklistow.Jezeli sam sobie nie pomozesz to inny ma ciebie w D.Sam mialem podobny przypadek na Chudowie tyle ze sprzeta nikt nie przewrucil tylko nie chcial zapalic.I tak samo bylo bez reakcji i pomocy ze strony innych.Jedynie 3 ktorzy praktycznie mieli odjechac zatrzymali sie i zapytali czy moga pomuc.Trzech pomoglo na mozliwych mniej wiecej 200 ktorzy byli w dany czwartek na Chudowie.No tak ,nic dodac nic ujac.Chce tylko Podziekowac tej Trojce na czarnych sprzetach 1 Kawa i 2 Suzuki z Lipin.Oby przybywalo takich Motocyklistow z prawdziwego zdarzenia!Amen!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher @ 19.04.2010 16:23To straszne....ale czasami fajnie wypłakać się na forum....
wypłakać nie wypłakać, ale sa tu osoby które non stop coś pierd.lą o jednej wielkiej motocyklowej rodzinie, która na dodatek miała właśnie spotkanie na Jasnej Górze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.