Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śmierć prezydenta - a może by???


Rekomendowane odpowiedzi

Giemul, widzę że niestety mało zrozumiałeś z mojej wypowiedzi, dlatego kończę polemikę, bo to jest jak walenie grochem o ścianę.Przypomnę tylko- to jest forum motocyklowe, a nie forum o księżach pedofilach (to jedyne skojarzenie jakie masz z wszystkimi księżami?)... Obrażasz mnie swoimi wypowiedziami- a nie uważam, żebym dał Ci powód do tego, żebyś to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul...jada z Tobą na protest:D tam tez damy po garach jak inni nie? nie będziemy gorsi, a co! dla mnie to wszyscy przesadzają z wielką miłością do pary prezydenckiej teraz. Bohatera narodowego z niego robią i wynoszą na ołtarze. Z większym szacunkiem bym się wypowiadał gdyby brat i rodzina prezydenta zażyczyli sobie pogrzeb bez wydziwiania z Wawelem. Bo chyba mieli do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mars"s-gratki za normalny odruch normalnego obywatela...dla tych wszystkich co tam byli...za patriotyzm i człowieczeństwo...dla tych co się teraz nieco kłócą...spoko-tak jest nie tylko na tym Forum...i nie tylko motocyklowym...milczenie nie zawsze jest poklaskiem...czasami jet to zwykłe tchórzostwo...patrząc na zapomniane pomniki poległych za ojczyznę na pewno nie tylko ja oddychałam z ulgą ,że się dopiero teraz urodziłam...bo to,że grozi zmiana klimatu-to będzie kiedyś- na razie jeszcze mamy kalendarzową zimę i lato...tu nagle otwarły się kraju "drzwi"...na pewno nie tylko ja w okno z niepokojem patrzyłam...szansa jest by wszytko zmienić- tylko po tylu zmianach władz nasuwa się pytanie-do kogo tu do jasnej...mieć zaufanie.kiedy w świnię mamona zamieniła niejednego króla...Partia Polityczna często tylko wierzchnie nakrycie niejednego...Inna sprawa to kompletne nieprzygotowanie-nie tylko nas-obywateli-do takiej sytuacji...tego nie przewidziała nawet Konstytucja.Inna rzecz,że choć nam nie dawno przyszło poznać dość blisko pojęcie "żałoby narodowej"-nikt ani wtedy ani teraz nie uświadamiał kiedy się ją łamie-i co za to grozi...Siedząc na mapami Akcji"Dzień Dziecka -Śląsk"-po usłyszeniu o katastrofie-jedna myśl mnie nurtowała...że w "Spodku" o mały figiel powierzchnia okazałaby się za mała...Dla tych co tak krytykują-obojętnie kogo-idź dostań się do koryta...i pokaż,że chociaż jeden król nie zamieni się w świnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do admina-zaraz kliknę nową odpowiedź-i zobaczymy co wylezie- bo nadal jestem tu w dwóch osobach - no niby jestem i niby mnie nima:)Mars"s-przed wyjazdem powodzenia Ci życzyłam-właśnie jako "konto usunięte":):):) od teraz zaczynam posty podpisywać:) szerokości wszystkim Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.