Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przyjaciel wszystkich motocyklistów :) Tłumiki - Katowice Bocheńskiego 71


marianos

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jadąc do pracy odpadł mi tłumik z dupowoza, szybki telefon do jednego z warsztatów, ustawka... Po pracy podjeżdżam na miejsce, miły Pan Mechanik każe chwilę czekać, mają jeszcze poprzedniego klienta. W końcu wjeżdżam, teges szmeges, fajne ma Pan auto... Blablabla. Fura ziuum na podnośnik i Pan z Kolegą (uczniem?) zabierają się do części właściwej ustawki czyli demontażu starego i montażu nowego auspufa. Po chwili Pan Mechanik zagaduje:- Wie Pan, teraz będą pytać się noworodków, czy będą chciały jeździć "motorami" - pokazuje mi palcem na żółtą wlepkę na klapie bagażnika "Motocykle są wszędzie.."- ???- No, bo jak tak, to zaraz do kibla i położna spuszcza wodę.- Yhy..- / głupi uśmiech /No nic, myślę sobie, Pan ma wisielcze poczucie humoru, a jako, że i ja ułomkiem nie jestem, to kiwam głową i luz. Gdzieś pod ścianą przemyka wychudzony szczur. Pan Mechanik mówi:- Wie Pan, zima ostra była.- Noo.Panowie jeszcze chwilę mocują się z nowusieńkim auspufem.Wreszcie Pan Mechanik wychodzi spod auta z tryumfalną miną. Auspuf zamontowany!- A wie Pan, czasem jak widzę takiego, jak się przeciska w korku między samochodami, to mam ochotę otworzyć mu drzwi. I bum!! To jest piękne!! Autko opuścili na podnośniku, ja spokojnie wyjechałem. Przed wejściem czekała na mnie moja piękna dziewczyna.. Ponieważ jestem osobą bardzo zrównoważoną to pomyślałem tylko, że mi go żal, biedny człowiek. Nienawiści raczej w nim nie było, ale ten cynizm... Ocenę tego Pana zostawiam Wam. Ja tam więcej nie przyjadę z moim fureksem. Uważajmy na siebie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.