Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niezła Aukcja


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

hhehe za stary jestem i za daleko, ale aukcja niezla http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282ja bym jescze dodał... nie latana na gumie hehreakcja z innego forum na aukcje - Ciekawe czy układ dolotowy dobrze zasysa- Cowboy,to wolnossakzwężka na dolocie i za bardzo wydech odetkany-ale wolnossaka tez nie wolno pałować dopóki nie ma dobrego smarowania-jak wolnossak, to za bardzo odetkany wydech to faktycznie niedobrze, jak uturbiona to im luźniejszy wydech, tym lepiej smile.gif laugh.gif biggrin.gifno i ciekawe na jakim paliwie jeździ ?-pewnie na e85-Ciekawe dlaczego nie podano przebiegu-jak właściciel ma dobry humor, to pewnie łyknie też coś wysokoenergetycznego-nie cofany, tylko nówka nie śmigana i stąd zwężka na dolocie-no wlasnie trzeba pedzic samemu ;/ i jeszcze trzeba miec dostep do etanoluno ona napewno na tej ubozszej wersji e40 jezdzi-mozliwe ze nie smigana, skoro zwężka, tylko ten odetkany wydech zastanawiaale skoro " dobry potencjał na rajdówkę" to moze ktoś od wydechu rozpoczał przygotowania do ostrzejszej jazdy- ale jak dla mnie to ona ma troche za male wtryski, czy tam gazniki (nie moge rozpoznac przez ubranie)przeca gardziel gaznika na widoku ! tylko przepustnica zamknietabtw: poduszki powietrzne napisane ze 75D-Najważniejsze, żeby nie miała wycieków-heh albo laska ma zajawke rajdową (Olsztyn) albo ma brata jajcarzaBTW: a gdzie ma złącze diagnostyczne ten model i czy sie robi po kablu czy trzeba pruć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.