Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trochę świntuszenia


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda się facet w lustrze. Wszystko mu się podoba. Opalony. Umięśniony tylko przyrodzenie blade.Zakopał się na plaży w piasku z przyrodzeniem na wierzchu.Idą dwie staruszki. Jedna trąca coś nogą i mówi: życie jest niesprawiedliwe!Jak miałam 20 lat byłam TEGO ciekawa, 30- uwielbiałam to, 40- prosiłam o to, 50- płaciłam za to, 70-zapomniałam o tym.Teraz mam 80 lat. To rośnie na dziko a ja k... przykucnąć nie mogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:-jak tam Twój wczorajszy sex?-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?- no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna,romantyczną kolację, potem przez godzinę wracalismy do domu spacerkiem przezmiasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, potem godzinazajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze godzinę rozmawialiśmy bajkapo prostu !!W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów...-jak tam Twój wczorajszy sex?-nie no-zajebiscie ! przychodze do domu, obiad na stole; zjadlem,wybzykałam, zasnąłem ! A u Ciebie?-k-urwa, u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałemzapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarciebeznadziejne, bylo k-urwa tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkępowrotna i musiałem zapierdalac do domu na piechotę. przychodzimy-k-rwaprzecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! byłem tak wkurzony,że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-urwa przez godzinęnie mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzinejeszcze usnąć nie mogłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.