Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Jest Groźniejsze, Rozprzestrzenianie Się Wirusów Czy Rozprzestrzenianie Się Informacji?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent w Zimbabwe: Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli! Lekarz w Zimbabwe: U panie, to jakaś ch*jnia, a co pan robił ? Pacjent: Gąski j*bałem Lekarz: Znaczy, że ma pan gęsią ch*jnię. Pacjent: Dziękuję doktorze ! ( chwilę później pacjent umiera ) Lekarz (zapisuje w protokole): Pacjent zmarł na gęsią ch*jnię Rzecznik ministerstwa zdrowia Zimbabwe: W zeszłym miesiącu zanotowano 2500 zgonów spowodowanych głodem, 5400 zgonów spowodowanych zatruciami zgniłymi bananami i jeden przypadek zgonu spowodowany gęsią ch*jnią. Dziennikarz (zapisuje): Gęsia ch*jnia zamyka trójkę najczęstszych powodów zgonów w naszym kraju. Agencja prasowa: W Zimbabwe coraz częściej zdarzają się przypadki śmiertelne spowodowane nieuleczalną gęsią ch*jnią Wiadomości TV: Nieznany dotychczas wirus gęsiej ch*jni, dziesiątkuje obywateli Zimbabwe Ministerstwo Zdrowia Zimbabwe apeluje do obywateli aby nie wpadali w panikę. Grupa naukowców („A”): Tak, gęsia ch*jnia nie jest znana nauce i jest to jej podstawowe zagrożenie dla ludzkości Linie lotnicze Congo Air: Wstrzymujemy wszystkie loty do Zimbabwe do czasu wygaśnięcia epidemii gęsiej ch*jni Grupa naukowców („B”): Władze ukrywają realne rozmiary katastrofy! Prawda jest taka, że gęsia ch*jnia dotarła już do Europy , w Amsterdamie widziano kichającego Murzyna z gęsią pod pachą!! Prasa (publikując zdjęcie stada gąsek): Upierzeni MORDERCY są wokół nas! Polityk: Dla rozwiązania problemu epidemii gęsiej ch*jni, która w zastraszającym tempie opanowuje cały świat, absolutnie niezbędne jest wybicie wszystkich gęsi. Policja (odważnie): Tak jest ! Zostanie wykonane! Właściciele hodowli gąsek: Wyście nie och*jeli przypadkiem ? (toczą spektakularne bitwy z policją , naturalnie w błyskach fleszy fotoreporterów) Prasa: Zmowa właścicieli hodowli gęsi zagraża bezpieczeństwu narodowemu! Ministerstwo Zdrowia Mongolii: Dla ratowania naszych obywateli przed wirusem gęsiej ch*jni, która dotarła już do naszych granic, niezbędnym jest wygospodarowanie 100 milionów dolarów na wyposażenie laboratoriów walczących z wirusem. Premier Mongolii: Wyście nie och*jeli przypadkiem ? Prezydent Mongolii: Premier naszego kraju, uwikłany w machinacje finansowe, dogadał się z Chińczykami w sprawie dostaw chleba i zupełnie zignorował realne zagrożenie obywateli miłującej pokój Mongolii. Były premier Mongolii: Nasza partia żąda natychmiastowego ratowania wszystkich naszych obywateli przed wirusem gęsiej ch*jni. W skrajnym przypadku, przynajmniej obywateli wschodniej części kraju. Kandydat na prezydenta Mongolii: Jedynym sposobem ratunku przed gęsią ch*jnią , jest zerwanie wszystkich stosunków ze zgniłym Zachodem, wszak od nich wirus do nas dotarł. Zamiast tego, musimy zacieśnić naszą współpracę z Chinami i połączyć się z nimi jako autonomiczny okręg. Chiny nas uratują!! Mongolscy wyborcy: Wyście nie och*jeli przypadkiem??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest w każdym razie szybsza niż wirus.Ten przykład to jak dawna zabawa w głuchy telefon,lub plotkowanie babć w kolejce pod mięsnym.
Dokładnie tak podpisuję się pod Twoją wypowiedzią ;) Powiesz jedno nie tak słowo, nawet nie zwracając na to uwagi a potem zostaje użyte przeciwko Tobie, z potrójną siłą. Najlepsze jest to, że często się trafia na takich sąsiadów, którzy znają nas lepiej niż my siebie samych i wiedzą gdzie co i jak i przez ile coś robiliśmy Znajomy ostatnio sporo zalał i ni olerci nie pamiętał jak wrócił do domu i o której. Spytał się swojej sąsiadki, tak o bez zastanowienia co plecie, czy nie wie przypadkiem o której wrócił do domu. Ta mu odp, że o tej i o tej dokładnie co do minuty, że było z nim dwóch kolegów, którzy mu pomagali iść, tak i tak ubrani taką i taką mieli biżuterię ( w sensie zegarek czy jakiś łańcuszek) takie i tu tatuaże itd A najlepiej jak dojechała z tekstem: Panie Danielu widziałam, że miał Pan na kolanie małą dziurkę w spodniach, niech mi Pan je przyniesie to zaceruję Poskładałam się jak mi to opowiadał Teraz szuka innego mieszkania do wynajęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.