Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Motocykl, Ale Totalny Zawrót Głowy


lonerr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A co powiecie na coś podobnego w wydaniu moim i moich 2 kolegów? ;P

Oczywiście nie jest to za wysoki poziom , ale zawsze coś ; )
bez urazy le wyglada to jak  2  13 latków ze wsi którzy wypili w krzakach jabola i teraz kozacza i robia z siebie pośmiewisko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na coś podobnego w wydaniu moim i moich 2 kolegów? ;P

Oczywiście nie jest to za wysoki poziom , ale zawsze coś ; )
"Ostrzeżenie! wyczyny które właśnie obejrzeliście są bardzo niebezpiecznie i zagrażają życiu a nawet śmierci.." to niech śmierć się już boi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wklejałem na forum filmik z największym czubem rowerowego świata.Panie i Panowie, gdyby Seth Enslow jeździł na rowerze, to nazywałby się Joooooooosh Beeeendeeeer ;) :17 m dropRoad gapJaw drop, kolejne podejścieKrótka kompilacja
A ja jestem ciekaw ile razy on jajami przyłozył w twarde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim mniemaniu koles z pierwszego filmiku go zjada na sniadanie.co innego wyprawiac takie ewolucje i tak opanowac rower, majac w dupie prawa fizyki a co innego miec jaja zeby spierdolic sie ze skarpy i prawie zabic sie na dole . Owszem, kolo jest z gatunku no fear ale oglądałem jego filmiki lekko sie nudzac, natomiast filmik kolesia z pierwszego posta obejrzalem z 10 lat podziwiając co on tam wyprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy le wyglada to jak  2  13 latków ze wsi którzy wypili w krzakach jabola i teraz kozacza i robia z siebie pośmiewisko ;)
Ciekawe kto robi z siebie pośmiewisko i kozaczy.... Wyluzuj troche gościu bo drażniące są twoje posty , jak nie to dawaj filmy i foty. Ja nic nie pisze bo takich rzeczy na rowerku nie potrafie. I respect dla chłopaków ,że coś robią. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty ;) I te pozytywne i negatywne bo i takie w życiu potrzebne ;)Ale jeśli ktoś komentuje negatywnie , to niech da jakieś swoje 'wypociny' .Ja w tym sezonie już nic nie ćwiczyłem bo po pierwsze rowerek zepsuty , a po drugie więcej czasu spędzam na moto , ale mój kumpel bardzo dużo ćwiczył i wychodzi mu to pięknie (jak na rower górski , bo wiadomo , że z bmx'ami nie mamy się co równać). Więc czekajcie na kolejny filmik , lecz jeśli nie chcecie to nie musicie wcale go oglądać.. Ja nie zmuszam ;PPozdrawiam was serdecznie lewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.