Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Klub Motocyklowy Z Jastrzębia !


mafiozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich z Jastrzębia Mam taka propozycje, żeby założyć Jastrzębski klub motocyklowy ! co za tym idzie : STRONA INTERNETOWA + FORUM itp. Wiem, że takie kluby trza zarejestrować, opłacać itd. Ale może na początek coś mało wymagającego, bezpłatna strona internetowa dotycząca motocyklistów z naszego miasta. Może znajdzie się ktoś kto ma czas i zna się na informatyce, który założył by oraz poprowadził taka stronę. Podaje przykłady takich stron :http://www.zbm.yoyo.pl/ Żorska strona !!!http://www.vidmo-jedrzejow.pl/ ( to chyba jest płatna )Czekam na Wasze wypowiedzi i zainteresowania takim pomysłem. Lewa do góry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na taki klub trza mieć zgodę, nie o to mi chodzi. Jako Jastrzębianin twierdzę ze szło by takie coś zrobić i to za darmo nie łamiąc żadnych przepisów. Zwykła strona dla Jastrzębskich motocyklistów i to wszystko, a po co ? po to żeby była a kto wie może kiedyś faktycznie jakiś klub zarejestrować nie mam nic przeciwko żeby kiedyś spróbować od czegoś trza zacząć. Do odważnych Świat należy Wolał bym aby ktoś z J-bia się wypowiedział jeśli nie ma chętnych to sorki za zamieszanie, robie kupę na to i wnioskuje o zamknięcie tego Tematu chylę czoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na taki klub trza mieć zgodę, nie o to mi chodzi. Jako Jastrzębianin twierdzę ze szło by takie coś zrobić i to za darmo nie łamiąc żadnych przepisów. Zwykła strona dla Jastrzębskich motocyklistów i to wszystko, a po co ? po to żeby była a kto wie może kiedyś faktycznie jakiś klub zarejestrować nie mam nic przeciwko żeby kiedyś spróbować od czegoś trza zacząć. Do odważnych Świat należy Wolał bym aby ktoś z J-bia się wypowiedział jeśli nie ma chętnych to sorki za zamieszanie, robie kupę na to i wnioskuje o zamknięcie tego Tematu chylę czoło
Posmigaj troche po miescie, poznaj chlopakow.Jak pare razy zagoscisz na imprezkach z chlopakami z Jaastrzebia to ci sie odechce klub zakladac bo i nie bedzie po co.Jastrzebie to nieduze miasto, chlopaki sie tam znaja i uwierz, zajebiscie potrafia sie bawic. Ja w kazdym razie na ich towarzystwo nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema CB1 no śmigam z chłopakami z J-bia jest nas trochę jest spoko wspólne wypady itp imprezy w miarę spoko, bo od nie dawna mam moto. Wiem że mało nas w J-biu większosć jest tych co na śmiganie umawiają sie na tele. i to jest najlepszy sposób. Dziewięciu chce taką stronkę i są gotowi składki np. po 20 zł. miesięcznie do puli ( sami to zaproponowali ). Ja sobie daje z tym spokój bo za mało czasu na to mam Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z Jastrzębia Mam taka propozycje, żeby założyć Jastrzębski klub motocyklowy ! co za tym idzie : STRONA INTERNETOWA + FORUM itp. Wiem, że takie kluby trza zarejestrować, opłacać itd. Ale może na początek coś mało wymagającego, bezpłatna strona internetowa dotycząca motocyklistów z naszego miasta. Może znajdzie się ktoś kto ma czas i zna się na informatyce, który założył by oraz poprowadził taka stronę. Podaje przykłady takich stron :http://www.zbm.yoyo.pl/ Żorska strona !!!http://www.vidmo-jedrzejow.pl/ ( to chyba jest płatna )Czekam na Wasze wypowiedzi i zainteresowania takim pomysłem. Lewa do góry !!!
Może najpierw pojeździj parę sezonów , poznaj klimaty . Po co ci Stary, Związki Zawodowe ????? WOLNOŚĆ Kolo !!!!!! - to jest jedyna wartość ! Każda zformalizowana grupa to jakaś tam hierarchia , czyli jakieś tam zniewolenie !!Lej na to ! Żeby jeździć razem nie trzeba mieć flagi na klacie .Freedom forever !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję najpierw zapoznać się z tym tematem:Kluby motocyklowe
Snajper ale on chce założyc cos takiego na wzór motocieszyn.com , a nie cos takiego jak free grupe lub innego rodzaju.A tak poza tym zapraszam jastrzębiaków na motocieszyn.com, bo naprawde są na naszym forum fajni ludzie idzie się dogadać na dalsze trasy jak kto chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

nie dawna mam moto..........Dziewięciu chce taką stronkę i są gotowi składki np. po 20 zł. miesięcznie do puli ( sami to zaproponowali ). Ja sobie daje z tym spokój bo za mało czasu na to mam Pozdro !!!
czy kazdy zaczynajacy przygode z motocyklem ma takie same pomysly na zalozenie klubu, zrzeszenia, stowarzyszenia itp itd?To ze teraz koledzy chca dawac po 20 zl to super, ale za 2-3 msc dojda do wniosku ze w tym msc nie daja bo za malo kasy itp itd....Skoro zaproponowales zalozenie klubu czy cos to tera zakladaj, a nie pisz ze masz za malu czasu heh..Moze to glupio zabrzmi bo sam kiedys zaczynalem ale przypomnialo mi się coś z podstawówki:ehhh... pierwszaki..... co roku to samo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest jazda i fajnie jechać grupą choć nie zawsze. Ruszyliśmy ze stroną są pomysły na zrobienie czegoś fajnego, więc jak będą chęci to coś powstanie, zalążek jest. Jednak najważniejsze jest aby ludzie nadawali na tych samych falach, a wtedy wszystko gro i bucy. NIE SAMĄ JAZDĄ MOTOCYKLISTA ŻYJE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.