Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opowiadanie O......


hanssx

Rekomendowane odpowiedzi

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej spoconej Helgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej spoconej Helgi, która bądź co bądź może poszczycić się wynikiem pozytywnym z korespondencyjnego kursu na zastępce Robocopa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej spoconej Helgi, która bądź co bądź może poszczycić się wynikiem pozytywnym z korespondencyjnego kursu na zastępce Robocopa, Co dało jej możliwość nakręcenia kolejnego odcinka mody na sukces na Filipinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej spoconej Helgi, która bądź co bądź może poszczycić się wynikiem pozytywnym z korespondencyjnego kursu na zastępce Robocopa, co dało jej możliwość nakręcenia kolejnego odcinka mody na sukces na Filipinach u boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to perkusista Bajer Full, zwany Figlarnym Romkiem ma majteczki w kropeczki. W ten oto sposób powstaje baśń XXI wieku o dupie Maryni i jej pseudo krasnalach, które odbywały staż w Stalexporcie, pełniąc funkcję manualnych, zautomatyzowanych krasnali do liczenia bilonu. niestety nie były pracowite i co chwilę wychodziły na przerwę podpalając najtańsze papierosy, w obawie o plage roku 09 - motocyklistow biloniarzy, którzy z zegarmistrzowską precyzją odliczają sekundy do nowego sezonu. Waląc z grubej rury prosto w krwiożercze krasnale gryzące zielonymi kręconymi zębami mięciutkimi jak kaczuszka i smierdzacymi jak stęchłe łożysko brudnej spoconej Helgi, która bądź co bądź może poszczycić się wynikiem pozytywnym z korespondencyjnego kursu na zastępce Robocopa, co dało jej możliwość nakręcenia kolejnego odcinka mody na sukces na Filipinach u boku wyplutej rodzynki ze świątecznego sernika. Pod wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął Zmęczeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął Zmęczeni zapalili najtańszego szluga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął msn-wink.gif Zmęczeni zapalili najtańszego szluga. Gdy nagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął msn-wink.gif Zmęczeni zapalili najtańszego szluga, gdy nagle Kosma przypomnial sobie o włosach z nosa świętego mikołaja, które schował w porfelu na tą okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór złapałem sie za kuśkę i ooo ku*wa, patrze w dół, a tam są dwie luźno dyndające tyrolskie spinki mankietowe powodujace obrzęk moszny i wypadanie odbytu. O cholera! Jęknął Brosik, na widok Kosmy trzymającego się za kuśkę Tazzmana i szybkim ruchem wsadził ja sobie do ust. Tazzman krzyknął "ALE GEJE" , nie bedac jednak do konca przekonanym do koniecznosci wydania tego okrzyku bo sam mial ochote to zrobic ale nie siegnął msn-wink.gif Zmęczeni zapalili najtańszego szluga. Gdy nagle znalazl sie jeszcze jeden chetny do potrzymania w ustach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.