Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Turniej Motosiatkówki


smoq73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli ma to byc 23 styczen nie ma sprawy wszystko tak poustawiam zeby mi pasowało.Jesli zmienimy termin na inny to tez postaram sie dopasowac tylko musza wiedziec wcześniej.Smoq co do siatkówki plażowej jestem jak najbardziej za nawet znam fajną miejscówe do grania jest to basen ZABKA w Laziskach Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoq co do siatkówki plażowej jestem jak najbardziej za nawet znam fajną miejscówe do grania jest to basen ZABKA w Laziskach Pozdro
Co do plazowki bardziej polecalbym pograc w Myslowicach na Mosirze, w lato zawsze tam jezdzimy, na zabce niestety jest ten minus, ze zarezerwowac sie nie da, a w lato sa tam tlumy i ciezko sie dopchac do boiska, zeby swoja ekipa pograc:)a w Myslowicach, rezerwujesz i grasz i boiska swietne.apropo motosiatkowki, musialbym wpasc pograc z Wami w siate;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plazowki bardziej polecalbym pograc w Myslowicach na Mosirze, w lato zawsze tam jezdzimy, na zabce niestety jest ten minus, ze zarezerwowac sie nie da, a w lato sa tam tlumy i ciezko sie dopchac do boiska, zeby swoja ekipa pograc:)a w Myslowicach, rezerwujesz i grasz i boiska swietne.apropo motosiatkowki, musialbym wpasc pograc z Wami w siate;>
W poniedzialek w Bytomiu zdaje sie brakuje im chętnych do grania, zajrzyj do ich wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam potwierdzoną rezerwację na turniej motosiatkowki, adres i czas jak na początku topica, nastąpiła zmiana godziny na 12.30, proszę o wpisywanie chętnych, proponuje od razu podzielic sie na bytom i myslowice, bo jak wiem oprocz mnie są co najmniej 2 osoby które graly tu i tu Bytom:1.2.Mysłowice1. smoq732.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam maly problem z kim grac ale widze ze w Bytomiu mniej osob wiec sie dopisze do nich a z Ela jeszcze musze pogadac czy bedzie grala Bytom:(mocny)1.Ar2rM2.Bytom 2 (słabszy)1. sonygrasso2. Daro3.Grizzlylonerr - wstępnie na 23 mam wolne, ale określę się bliżej terminu - puki co rezerwowy Bytom ;) Mysłowice1. smoq732. Benzin3. Diablica7174. Kicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom:(mocny)1.Ar2rM2.Bytom 2 (słabszy)1. sonygrasso2. Daro3.Grizzly4. Pietia - przyjadę napewno tylko mogę się spóźnić bo mam egzaminy na uczelni lonerr - wstępnie na 23 mam wolne, ale określę się bliżej terminu - puki co rezerwowy Bytom ;) Mysłowice1. smoq732. Benzin3. Diablica7174. Kicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.