Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pokerstars, Full Tilt Poker, Party Poker, Itd


Silje

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie Texas Holdem i grywam na kilku portalach CDPoker, PartyPoker, na Pokerstars mniej. Ale raczej jako hobby Na razie najwiecej zgarnąłem za 2 miejsce w turnieju na 250 osób. 650$ przy 6$ wpisowego Niestety po tym jak doszedłem do final table byłem troche rozkojarzony po całej nocy gry, 1 na 1 zaczeło sie o 6 rano i przegrałem jak sie okazało z jakimś zawodowcem z Kazachstanu, cholera...Jesli chodzi o propozycje to słucham post-6571-1262190580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz mówię co i jak No spin znalazł strone pt.: http://pl.pokerstrategy.com/home/ Na tej stronie trzeba się zarejestrować, w polu gdzie żądają osoby polecającej wpisujemy Nospin1 (to wtedy my dostaniemy chyba kilka baksów), przeczytać artykuły jakieś trzy, rozwiązać quiz I teraz najlepsze: po rozwiązaniu quizu podajemy portal, na którym zazwyczaj gramy i jako nagroda dostajemy 50$ na turnieje. Dodatkowo, po rozegraniu kolejnych kilku turniejów dostajemy odpowiednio 5 i 10 $ (zależy od ilości).A kiedyś można się na jakiś turniej umówić i rozegrać między sobą BTW. Ja gram dzisiaj o 20.30 na Paradise. ;) Freeroll jest.A możesz pokazać jak wyglądało finałowe rozdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz mówię co i jak No spin znalazł strone pt.: http://pl.pokerstrategy.com/home/ Na tej stronie trzeba się zarejestrować, w polu gdzie żądają osoby polecającej wpisujemy Nospin1 (to wtedy my dostaniemy chyba kilka baksów), przeczytać artykuły jakieś trzy, rozwiązać quiz I teraz najlepsze: po rozwiązaniu quizu podajemy portal, na którym zazwyczaj gramy i jako nagroda dostajemy 50$ na turnieje. Dodatkowo, po rozegraniu kolejnych kilku turniejów dostajemy odpowiednio 5 i 10 $ (zależy od ilości).A kiedyś można się na jakiś turniej umówić i rozegrać między sobą BTW. Ja gram dzisiaj o 20.30 na Paradise. ;) Freeroll jest.A możesz pokazać jak wyglądało finałowe rozdanie?
Spoko, moge Was polecic, ciekawa stronka to moze sam cos wiedzy zaczerpnę. Co do 1 na 1 z tego turnieju - jakos niewygodny był to dla mnie gracz, przyznaje że fatalnie to rozegrałem, choc w ostatniej ręce dopóki na turnie nie pojawił się czwarty trefl byłem przekonany że miałem lepszą rękę. Bylo troche ryzyka w tym ale musze powiedzieć że podświadomie chciałem żeby to sie jak najszybciej skończyło, zmęczenie i fakt że już mam w kieszeni te pare setek nie pozwalały się skupić Finałowe rozdanie, ja para ósemek z drawem do straight flush, niestety mial wyższy kolor Rozdanie w załączniku.Na turniej bardzo chetnie sie umowie Swego czasu na Pokerstars mieli stoliki Triple up, gdzie grała 3 graczy i wygrany zgarniał pule. Wpadłem na pomysł zgadania sie z kims znajomym i skubania trzeciego z kasy(skype lub gg w tle ;) ) ale w sumie nigdy tego nie zrobiłem, tak jak mówiłem, traktuje to jako hobby post-6571-1262198646.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... raz może dwa zdarzyło mi się że wpisałem sie na turniej za wiecej niż 6 dolarów. Bo gram same turnieje i Sit&go, nigdy nie grałem i nie zamierzam raczej grać stolików cashowych, na tym to kasa leci za bardzo, a tak to turniej za 3-6$ i kupa zabawy, za wpisowe na turniej to naprawde niedużo.Freerole są świetne (bo za darmo) ale to jest też ich wada, dlatego że ludzie nie wkładają pieniedzy to idą na żywioł z niczym... wiadomo blef blefem, ale jakby powiedział Hellmuth - "It's not poker" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam ............ kto tak się frajeruje ,że ten biznes się kręci . Codziennie sie szokuję widząc , kto sie w to nakręca . Bez obrazy .
Możesz rozwinąć ?Bo nie za bardzo rozumiem co masz na mysli. Dla niektórych to jest hazard, dla innych zawód, jeszcze innych hobby. Bynajmniej nie widze w tym nic złego, kazdy sam sobie ustala granice.Ja na pewno wygrałem więcej niż wpłaciłem. I bynajmniej nie czuję sie z tego powodu frajerem, wręcz przeciwnie.Raz na pół roku jak wpłacę sobie 100-150 zł to jest max, bo zwyczajnie lubię sobie pograć.Są ludzie którzy wydają tyle na fajki w 2 tygodnie, a ja nie palę. Twoim tokiem myślenia też mógłbym napisać - kto się tak frajeruje że ten biznes sie kręci...Więc wyluzuj Giemul, wszystko jest dla ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz giemul to tak jak ty jestes za legalizacja trawy i tym podobnych świństw, tak my lubimy sobie pograć. Ja osobiście gram tylko freerole, dla zabawy, może żeby się troche nauczyć. Wpłacenie sobie paru złotych raz na jakiś czas nie jest złe. A nie powiem, bo jak się w miare grać potrafi to można zarobić. Każdy robi to co lubi, ty wolisz sie otępić paląc trawe i chcesz móc ją kupować legalnie my wolimy zagrać w karty i wysilić umysł zamiast go otępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz giemul to tak jak ty jestes za legalizacja trawy i tym podobnych świństw, tak my lubimy sobie pograć. Ja osobiście gram tylko freerole, dla zabawy, może żeby się troche nauczyć. Wpłacenie sobie paru złotych raz na jakiś czas nie jest złe. A nie powiem, bo jak się w miare grać potrafi to można zarobić. Każdy robi to co lubi, ty wolisz sie otępić paląc trawe i chcesz móc ją kupować legalnie my wolimy zagrać w karty i wysilić umysł zamiast go otępić
wszystko jest dla ludzi, ale piszac ze ktos pali trawe i się otępia, to tak samo jak pijać alkohol stajesz się alkoholiczką i srasz pod siebie, a grajac w karty w internecie dajesz sie nabijać w butelkę jak głupek, bo inni na Tobie zarabiaja...wszystko jest dla ludzi..... dla przykladu najmłodszym miliarderem jest koles, ktory ma 19 lat i rozebral zdjęcie jpg na poszczegolne piksele i zaczal je sprzedawac po 2-3 usd kazdy... pod jednym z pikseli byl 1 mln dolarow do wygrania.. i ludzie kupowal te miliony piksli po to zeby wygrać 1 mln usd heh...A swoja droga, kto jest otwarty na swiat, ten wie wiecej... Giemul jest otwarty na trawe ale nie na hazard, Ty jestes otwarta na hazard ale nie na trawe i kazde z was jest na swoj sposob nieswiadomy i po czesci zyje stereotypami mohera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostales jakas kapuche na konto? czy to jak pre-paid - wplacasz , dosjajesz darmowe minuty ktorye i tak wygadasz zeby potem wplacic?
Jesli mowisz o wygranej z turnieju to wyplacilem normalnie na konto bankowe, kasa juz dawno przechulana ;) Jesli chodzi o te 50$ to nie wiem bo jeszcze sie nie zarejestrowałem ale zwykle trzeba obstawić kwotę 3krotnie by można było to wypłacić jeśli pieniadze pochodzą z jakiegoś bonusu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.