Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polacy I Motocykle Na Wyspach, Niestety...


Rysiek_WNC

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś tak przeglądając youtube w poszukiwaniu filmów z fazerami, niestety natknąłem się na oto ten film:

Naoglądał się chyba chłopak jakiś urban street bike warriors i myślał, że jak kupi fazera za zarobiona kasę na zmywaku to będzie fajny, bo nie wiem jak to inaczej interpretować Ja oglądam takich przygłupów to, aż przykro się robi, co tu dużo gadać zobaczcie sami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jedz tu czlowieku za granice ! Nie dosc ze wiecej kur* niz we wszystkich domach publicznych w europie , to na dodatek cwiartki intelektualne dorwaly motor i jazda . "Jestem mistrzem streetu , umiem jezdzic bokiem na motorze ! Czy juz wszystkie laski na mnie leca ? " Najgorsze jest to ze koledzy oczywiscie przyklask robili ! Nie dosc ze umiejetnosci 0 to i reszta tez poziom 0 .BTW. Ciezka jest praca na zmywaku, ale lans mozna zrobic w IRLANDI . Jest motor jest +5 do lansu i szacun na dzielni pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami tu kurde Prawi i Sprawiedliwi jak widze się wypowiadają . Trzeba troche poczuć realia pracy zagranica a potem bazgrać innych na forum . Ludzie siedzą tam całymi dniami w robocie i jebią jak krety to też jak jest coś co wyrywa z tego marasu to mają ubaw . Wypili może po piwku , a że nie poszli do teatru tylko wyciągneli motora ? Dajcie na luz z tym ocenianiem od baranów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może synek tyrał na zmywaku żeby zaciułac na tego motonga . Inni chlali Cidery a on kupił motora , wyciągnoł 1szy raz i się cieszy zwyczajnie . A poklaskowiczów tej klasy nigdzie nie brakuje , popatrzeć wystarczy czasem na zlotowe popisy
Giemul prosza Cie, jakby taki bolek na zmywaku albo na budowie dupil zeby na moto zarobic to by dmuchal i chuchal, a nie taka maniane odp******al. Prosty kmiot odwalil popisowe przed kolesiami, a teraz bedzie dupil zeby zarobic na tajle i naprawic co rozwalil albo przysle skatowany sprzet do polandii i wystawi jako igla. generalnie syf i malaria. jak nas widza tak nas pisza i tyle w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul prosza Cie, jakby taki bolek na zmywaku albo na budowie dupil zeby na moto zarobic to by dmuchal i chuchal, a nie taka maniane odp******al. Prosty kmiot odwalil popisowe przed kolesiami, a teraz bedzie dupil zeby zarobic na tajle i naprawic co rozwalil albo przysle skatowany sprzet do polandii i wystawi jako igla. generalnie syf i malaria. jak nas widza tak nas pisza i tyle w temacie
tylko wiesz .... tam taki sprzęt ( widac że to żadne cudo ) to można kupic za 2 tygodnie roboty , jak sie dobrze zakręcisz i dobrze poszukasz . Więc z tym chuchaniem na sprzęt po Polsku to też bym dał spokój . Może za bardzo chopaków tłumacze , ale znam realia pracy zagranicą z autopsji . Nie ma tam miodu i jak jest okazja do oderwania się i jakiejś zabawy to sie z niej korzysta . A tu zaraz wszyscy jadą po nich jakby sami nigdy motora nie skatowali i zawsze jeżdzili tylko w garniturze i pod krawatem ( rozdupia mnie takie coś ) . A co oni tam robią za wielkie katowanie ???? Synek sie poślizgał po śniegu i wyglebił delikatesa , tyle . Najpierw popatrzmy na siebie krytyczniej , a potem wyzywajmy innych od debili ( poczytaj posty powyżej , przecież to jakby mocherowe teksty z Radyja są ) .Jak pisałem wcześniej , mierząc tą miara to połowa motocyklistów to debile , a już na zlotowiskach to 100 % prawie . ps.Kto jest bez winy ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum każdy może mies własne zdanie na dany temat, więc mogę myśleć i pisać to co myślę ...
racja 100 % ! I tylko prosiłbym cię grzecznie abyś tą sama zasadą kierowała się oceniając innych . Inni też mogą mieć własne zdanie ( np na temat postępowania z motocyklami poza granicami Polski ) . Ciekawi mnie jakbyś tam była z nimi czy też byś użyła tak "ciekawej inaczej" oceny ich postępowania czy raczej przyłączyłabyś się do wesołego tłumku . Tylko to chcę nakreślić - łatwo jest kogoś zjechać , trudniej zrozumieć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie sie spinacie. ten wystep to szpan i dlatego bylo to nagrywane i umieszczone w necie. z drugiej strony ciekaw jestem czy w sezonie kupi sobie narty i bedzie jezdzil z tej gorki tam a nazot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe Polaczki, bluzganie najlepiej wychodzi nie znacie sytuacji materialnej kolesia i ciepiecie gnojem, a może to zazdrość ? Wielu z nas nie stać rozwalić motocykl i kupić następny.Ja tam pozytywnie podszedłem do tego filmiku, gdybym miał takie możliwości to bym co chwile wymieniał moto po takiej rundce ale na pewno nie sprzedawał jako nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja 100 % ! I tylko prosiłbym cię grzecznie abyś tą sama zasadą kierowała się oceniając innych . Inni też mogą mieć własne zdanie ( np na temat postępowania z motocyklami poza granicami Polski ) . Ciekawi mnie jakbyś tam była z nimi czy też byś użyła tak "ciekawej inaczej" oceny ich postępowania czy raczej przyłączyłabyś się do wesołego tłumku . Tylko to chcę nakreślić - łatwo jest kogoś zjechać , trudniej zrozumieć .
Grzecznie odpowiadam, że kieruję się tą zasadą do wypowiedzi innych użytkowników forum i powtórzę się może, ale ilu użytkowników tyle opinii SPoko luzik, będzie ktoś dzisiaj na PINGWINIE to chętnie podyskutuję (nie tylko na temat tego posta ;) ?Pozdrawiam,AsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobił na niego, kupił sobie i ma prawo robić z tym motocyklem co chce. Radze się interesować własną osobą niż komuś wytykać. Polaczkowate podejście zawsze i wszędzie...
Oczywisćie jego małpy jego cyrk tylkogostek umieszcza swoej popisy na youtubie i automatycznie skazany jest na wytykanie. Proste i logiczne on sam ten film umiescił wiec mam prawo go skrytykować jeśli takie zachowanie mi się nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.