Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dementi !


wampir76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum i posiadaczy motocykli;pragnę oświadczyć iż wszystkie "nieprzychylne i obraźliwe" posty pisane za pośrednictwem mojego konta zostały zamieszczone bez mojej zgody i w niewiedzy;Ninijszym przepraszam szystkich urażonych i dodam,że nie jstem żadnym kierownikiem salonu Kawasaki.Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninijszym przepraszam szystkich urażonych i dodam,że nie jstem żadnym kierownikiem salonu Kawasaki.Z poważaniem
Rozumiecie coś z tego ? bo ja nie....
Faktycznie Kawasaki w katowicach ma nowego kierownika serwisu Szymona. Pracuje od dzisiaj.Nie mniej jednak nie on wczesniej pisal te posty co pewnie zostanie ustalone. Podobno ktos uczynil to umyslnie korzystajac z zalogowanej przegladarki czy wlamujac sie na jego konto. Szymon z tego co mi powiedzial zglosil do Pchely zeby to sprawdzil i mysle ze jeszcze dzis sam zamiesci tutaj dementi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiecie coś z tego ? bo ja nie....
ja rozumiem tyle, że w temacie o A-4 prawdziwy wampir76 się zalogował, po czym chyba wylogował a fałszywy wampir76 faktycznie zjechał całe forum i chyba za to przeprosił ten prawdziwy, nie wiedząc że od tak długiego czasu ktoś korzysta z jego profilu .... i najważniejsze, że żaden wampir76 ani wamp!r ani inny jednopostowy dżoker że nie jest kierownikiem Probike....dobrze że mam Hondę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw wyjscie z sytuacji bokiem. Albo baaardzo dziwny zbieg okolicznosci.
wychodzi na to ze praca kierownika jednego z salonow Kawasaki jest bardziej pożądana niż dyrektora FBI hehe... Zeby hakerzy posuwali się do tego stopnia, zeby wykradac login i hasło niewinnemu forumowiczowi, zwymyslać (podszywając się pod niego) w innym temacie wszystkich uzytkownikow...A potem po prawie 2 msc tak jakby nigdy nic znow włamać się na login biednego i nic niepodejrzewającego użytkownika i przedstawiać się jako kierwonik salonu???No i jescze te przypadki, niestety tak chodzą po ludziach... Haker, który włamał się na konto wampira.. przedstawiał się jako Szymon..... kierownik salonu Kawasaki..Normalnie do czego Ci hakerzy są zdolni.... a jakie jescze mają idiotyczne pomysły i żonglują przypadkowymi imionami... ehhhhh normalnie nazwałbym to AFERĄ KAWASAKIGATE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.