Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lekcje Gry Na..


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Zapraszam na lekcje gry na gitarze i perksuji. Indywidualne i grupowe (w przypadku gitary) i indywidualne na perkusji. Jako iz nie mam wyksztalcenia muzycznego oferuje baaardzo konkurencyjne ceny oczywiscie lekcje na terenie Gliwic. Na gitarze gram juz 6 lat, na perkusji 3. Zainteresowanych serdecznie zapraszam. Wiecej informacji na PW.Pozdrawiam,MadJack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuja gitare elektryczna i raczej tego sie trzymam. Co do muzyki to kwestia dogadania sie i wymiany pogladow ja sie obracam raczej w klimatach rock, hard rock, punk, metal, trash, etc.(oczywiscie jesli mowimy o jakis ogniskowych piosnkach to jak najbardziej) czyli raczej wszystko co mocne. No i trudno zebym na elektryku klasyki uczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

można by sie kiedy zebrac i cos sprobowac pograc ;) choc mój piecyk 15W moze nie dac rady, to jak sie go rozkręci na maxa, MT 02 tez, to z tego co pamiętam, dawało rade ;) tylko kto co słucha/gra?6 lat grasz.. moge powiedziec, że gram 8, zaraz będzie 9, z czego po dwóch 'potrafiłem' wtłuc to:Atheist - Your life's retribution i jakies znaczną część kawałków Death, ale do tego właśnie się przygotowywałem, później zamiar ten upadł.. ale czasami jeszcze pocisne jakiegoś Cynic'a ;) pancur tez wchodzi w grę, jak i heavy metal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky: chyba angielskiego kowaleon: nie wiem na jakim jestes poziomie. Moglibysmy sie spotkac i poprostu sprawdzic i wtedy mozna by podjac decyzje. Z tym, ze ja raczej ucze podstaw. Jak ktos kiedys siedzial raz lub 2 razy za perka i mu sie spodobalo i chcialby sie nauczyc to wlasnie jest to ktos kto moze sie do mnie zglosic teori raczej nie ucze bo to juz dla kogos kto wbija na wyzszy poziom. Ja sam z teori nie jestem najlepszy. Nie zebym sie chwalil ale po prostu mam "genialny" sluch (nie jest to moja opinia) i do tego swietne wyczucie rytmu dlatego gra na garach jest moja mocna strona kostucha: mysle, ze po kilku probach dalbym rade ten kawalek na perce pocisnac ;) calkiem przyjemny troche nie moja klimaty ale jak slysze podwojna stope to mam kisiel w majtach obczaj sobie ten kawalek: http://www.youtube.com/watch?v=F5CnRr_nzc8 << to raczej moj klimat, tylko jak narazie nie mialem mozliwosci tego zagrac z kimkolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.